Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem hajlandóak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem hajlandóak fiatalabb fiúval járni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt?
2016. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Én hajlandó lennék. Nekem eddig véletlenül mindig nálam fiatalabb fiú tetszett.
2016. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Magambol kiindulva szerintem azert mert nagyobb biztonsagerzetet ad meg erettebb is (alltalaban) 15/L
2016. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Marmint az idosebb fiuk
2016. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 piriiiii ***** válasza:
100%

Én hajlandó vagyok, ha úgy látom, érdemes.

De sajnos a saját korosztályomat is nagyon alaposan meg kell válogatni... :( És még a nálam idősebb, elméletileg "érettebb" korcsoportban is sok idióta akad.

2016. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mivel vannak olyan fiúk akik úgy mond "később érőek" így ha egy lány először egy ilyennel találkozik akkor már mindegyik fiúról ezt hiszi (általában). De persze mindenki más, mindenkinek más tetszik :)
2016. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Van benne valami..volt egy idősebb lány ismerősöm (2 év volt közöttünk) Bevallottam neki,hogy szeretem..erre jött a duma,hogy Jajj neki idősebb fiú kell mert az megtudja védeni(ekkor voltam 15) Hát jó,lenyeltem..két hét múlva látom,hogy egy sráccal sétálgat..Majd a beforulnak valahova ilyen sikátor szerüség..mentem tovább..Majd látom,hogy a srác szalad ki,kicsit furcsáltam ezért benéztem..Hát mit látok. Két rossz cigány fogja a lányt, és bántani akarják...kb azok is 15 évesek voltak és a drága idősebb srác beszart tőlük(18 éves) Én kellett kiálljak a lányért és én kaptam meg adtam is majd elmentek nekem vérzett a szám majd szó nélkül elmentem.. a csaj szakított a csávóval..Nekem meg nyalizott,hogy bocsássak meg..Hát nem :) Azóta nem is beszélünk..Úgyhogy hölgyeim nem mindig az idősebb a jó ;)
2016. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én valamiért nagyon vonzódom a fiatalabb korosztályhoz. Mondjuk azért 15-nél lennebb nem mennék, de sokkal jobban vonzanak mint a nálam idősebbek. Nekem a 15-19 éves korosztály a bejövős. 18/L
2016. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mert általánosságban pl egy 16 éves lány jóval érettebb mint egy 16 éves fiú, emiatt nem kell nekik "kisfiú", egy idősebb fiú jobban a szintjén van
2016. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: 18 éves létedre egy 15 évessel? :D

Az durva, szinte kisfiú lenne hozzád. Fordított felállásban még elmenne, de így? :o

Legalább te nem olyan vagy, aki azt állítja, érettebb a koránál.

2016. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!