Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hajlandóak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hajlandóak lennétek járni egy olyan fiúval aki nem így néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


Én őszintén szólva jóval izmosabb vagyok ennél,viszont van rajtam kb.5 kiló felesleg,amitől nem vagyok szálkás.Ez mennyire baj?(dolgozom rajta,de egyenlőre az izom a fontosabb) 17/F


2013. jan. 11. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A képen látható személy szerintem Homi.
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan palival vagyok hajlandó járni, aki nem így néz ki...
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze, ha amúgy helyes. Attól hogy van valakin pár kiló felesleg(ha nem kövér), nézhet ki jól.
2013. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Aki a kepen van eleg jo pasi, meg meg vannak a kockai, de ennyi...:) En keptelen lennek jarni vele, mert a kep alapjan nekem nem tetszik a kisugarzasa, mert nem ugy nez ki, akibe bele tudnek szeretni...
2013. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 poiu ***** válasza:
+ a gyerek van a képen, tulajdonképpen.
2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 poiu ***** válasza:
Bocs a gyerek helyett: gyerek van a képen - a többi tök jó:-)
2013. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Dolgozol rajta nem? Ha mindent megteszel érte ne hagyd hgy zavarjon. A képen a srác már nekem kicsit túl izmos is, nem tudom hogy 17 évesen mennyivel lehetsz még ennél is kigyúrtabb O.o

Az értelmes/érzelmes lányokat egyébként se ez befolyásolja:)

Csak az a sapka nagyon taszító nekem>:D

14l

2013. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez tévedés utolsó:)

Azért tűnik izmosnak mert nincs rajta semmi zsír..de nézd meg a a karja,válla mellkasa szinte semmi.

2013. jan. 11. 21:22
 9/19 anonim ***** válasza:
??? :D Úristen :D De, csakis ilyen pasival vagyok hajlandó járni. De ugyanilyen legyen! Tökre! Ha nem, akkor az nem is férfi.
2013. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem tévedés:D csak nekem jobbam bejön ha valaki vékony és csak kicsit szálkás. Egy ilyen kockahas sok edzés, túl sok időt öl el az ember életéből. Volt olyan ismerősöm akit bizonyos időpontokban nem lehetett elérni, mert ''jajj most testet építek''...

Sztem egy srácnak igenis legyen fontosabb egy barát/lánybarát mint az alakja... amúgy ha nem ilyen akkor semmi bajom nincs vele:D ha van rajta egy kis plusz kiló nem baj, legalább akkor sem érzem magam mellette kellemetlenül ha én véletlen felszedek 1-2-t:)

2013. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!