Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nôk, akik elvárják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nôk, akik elvárják, hogy a férfi gyúrjon, mert csak kigyúrt férfival hajlandóak járni, szoktak guggolni, hogy formásabb legyen a fenekük?

Figyelt kérdés

Mert ha nem, akkor az kettôs mérce: A férfinak kell tenni a jobb testért, nekik nem.

Akinek nem inge, ne vegye magára!



2015. aug. 21. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Hol élsz te, szatyorban? :D Még a legtöbb telt nőnek is a kockás hasú, tökéletes pasi kell... :D
2015. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vékony, sportos vagyok, jelenleg mégis egyedülálló. De nem is gondolom azt, hogy az alakom miatt.
2015. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Hiába na, mint írtam, magas a női elvárás Magyarországon a férfiakkal szemben. :D
2015. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Persze, de azért az is igaz, hogy a pattanásos, izomtónusgyengeségben szenvedő kockák sem a molett lányokra verik a lompost :))


Ez egy ilyen játék... mindenkinek az kell a legjobban amit a legnehezebb elérni, akkor is ha magának sem vallja be... de tenni a legkevesebben tesznek érte, maximum elfogadják az első szembejövő lehetőséget és hogy ne legyen ciki azt mondják, hogy nekik "mindig is ez tetszett"

2015. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Csak szerintem nem lényeg ez?
2015. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
a ronda és kövér nők is az adoniszokról álmodoznak alább nem adják az igényüket
2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#5 Kaptam egy piros kezet, amiért szerintem ez nem lényeg?
2015. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én szoktam! Pedig nem is várom el egy pasitól sem, hogy gyúrjon. Most akkor ufó vagyok? :(
2015. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8: Pedig szándékosan leírtam, hogy akinek nem inge...
2015. aug. 21. 22:17
 10/19 A kérdező kommentje:
De amúgy örülök, hogy van olyan nô is, aki nem csak elvárásokban jó.
2015. aug. 21. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!