Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélgessek egy fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessek egy fiúval?

Figyelt kérdés
Táborban taliztunk. Én 14 éves vagyok. Nem az a kérdésem hogy miről beszélgessek mert rengeteg téma van a fejemben csak nem tudom rávezetni a beszélgetést. Egyenlőre csak a táborról dumáltunk.

2016. aug. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármiről. Pl: Zenékről, sorozatokról, filmekről (Persze kedvenc.)
2016. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát..nem nehéz ha van minimális kommunikációs készséged is:) Mondtad, hogy eddig csak táborról beszéltetek...amikor rövidebb csönd van a beszélgetésben (biztos, hogy van ilyen) akkor annyit mondasz, hogy ...Amúgy hallottál róla, hogy.....bla bla bla....vagy...és amúgy neked mi a kedvenc filmed, kajád stb....fontos hogy ne állandóan magadról dumálj, hanem kérdezd őt....ő valszeg vissza fogja kérdezni....mivel te róla akarsz megtudni többet, ő meg rólad, ezért kölcsönösen kérdezgettek majd lényeg hogy mindig tereld a beszélgetést új területekre, amikor már kezdtek kifogyni a szóból az adott témán belül :)

Remélem segítettem, ha van kérdésed, akkor még ittvagyok, segítek:)

2016. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak siman felteszed nem kell ra vezetni erdeklodj iranta es csak le esik neki mit akarsz
2016. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Bocsi, nézd el a hibámat, félreolvastam. :D (3 óra alvás) Az a lényeg, hogy simán ráírsz. Kész.
2016. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sokat segitettetek.
2016. aug. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!