Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy KOREAI...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy KOREAI FIUVAL?

Figyelt kérdés
Rairtam egy koreai sracra aki igazabol egy youtubeos/youtuber (nemtom hogy mondjak) es valaszolt nekem.Arra gondoltam elkezdtek vele beszelgetni de fogalmam sincs mit irjak. Sosem beszelgettem fiukkal. amugy a srac 18eves. mirol beszelgessek vele?

2016. júl. 6. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
도대체 ?
2016. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hány éves? Kérdezz tőle bármit, ami csak az eszedbe jut.
2016. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Akarom írni hány éves vagy?
2016. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg, hogy van Kim Dzsongun? Biztos jobban tudja mint te :D
2016. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Arról, amiről bármilyen fiúval beszélnél, he. Miről szól a YouTube csatornája? Kockul? Főz? Mit csinál, amit megoszt? Kérdezhetnél arról, mert az nyilván érdekli.
2016. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
17%
en nem birnam meg allni hogy ne kerdezzem meg tolle hogy evett e mar kutyat vagy macskat :)
2016. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
meg se tudom számolni, hány koreai pasival beszéltem már, és szinte bármiről lehetett velük, ha jó kedvük volt, de emberenként változó ugyebár, kit mi érdekelt jobban. egyszerűen kérdezd tőle azokat, amik érdekelnek, csak semmi negatívat, vagy sértőt, természetesen :D
2016. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak akik értelmesen válaszoltak. Nagyon hálás vagyok egyebn dühös is amiért ennyire bunkók és tudatlanok a mai emberem.Kim Jong Un észak-korei!A srác akivel beszêlek dél-koreai.Egyébként undoritónak tartom,hogy sokaknak csak az jut eszébe,hogy kutyát meg macskát esznek.

Mégegyszer köszönöm azoknak akik rendesen válaszoltak!

2016. júl. 6. 15:26
 9/23 anonim ***** válasza:

Mikor az ember éppen belefárad a koreai tanulásba, körülötte kismillió füzet és tankönyv, erre feljön és már itt is koreait lát (1. Válaszoló)... Érdekes érzés xd


Amúgy szerintem lehet ugyan azokról a dolgokról, amikről minden másik srácnál. Legalább is én így szoktam. Milyen zenét, filmeket, könyveket szeret, ilyesni. Esetleg játszik-e valamilyen videójátékot, szeret-e valamilyen sportot. Előbb-utóbb találtok közös pontot :)

2016. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem először ismerjétek meg egymást :) Mi amúgy a youtube csatornája? Érdekel, mert én is szeretem a koreai videósokat :)
2016. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!