Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjek tul rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kleeopátra kérdése:

Hogyan lepjek tul rajta?

Figyelt kérdés
Eloszor szerelmes lettem egy fiuba, aki nem szeret viszont. Félénk vagyok, akit nem nagyon ismerek nehezen engedem magamhoz, vele meg nem talalkoztam úgy kettesben. Szégyellősködtem és neki ez nem tetszett:D na mindegy. Mennék új suliba és ott biztos könnyebb lesz de addigis nem tudom mit kezdjek magammal.😒 nem ismerkedek senkivel egesz nap otthon vagyok.
2016. aug. 20. 23:56
 1/1 anonim válasza:

Ezért ne menj át más suliba.Baratkozz,nyiss mások felé,es hidd el minden jól fog alakulni:)

Ő csak egy fiú,hidd el,lesz még több is

Bulizz,élj,ismerkedj;)

Aztán majd csak el jön a te időd is.Ráérsz még ezzel foglalkozni

2016. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!