Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keressem vagy inkább lépjek...

Keressem vagy inkább lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jóban lettünk, keresett, érdekelte h mi van velem, de a aztán valami megváltozott..Nem írt, elvolt anélkül h beszélnénk.Ez egyik hétről a másikra. Kezdtem úgy érezni, hogy nekem hiányzik. Ezt el is mondtam neki.. Aztán mondta, hogy ő nem akar barátnőt most, jó így neki, h nincs senkije. Ez 1 hete volt, azóta nem beszéltünk. Szeretnék neki írni, hogy mi újság, de nem tudom hogyan fogadná. Merjek vagy ne?
2013. nov. 3. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked jól esne, azért ha beszélgetnétek, tiszteletben tartod azt, hogy ő nem kapcsolatot keres, de attól még szeretnél beszélgetni vele.
2013. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 x) ***** válasza:
Egyszer írj rá, hogyha jól el tudtok beszélgetni, meg érzed, hogy tényleg szeretne beszélni veled, akkor legközelebb is ráírhatsz. De ha egyszavas válaszokat ad és nem akar beszélgetni, akkor hagyd békén. :)
2013. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!