Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Visszataszítónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

Lányok! Visszataszítónak találjátok a nagy orrot fiúknál?

Figyelt kérdés

Nem is nagy, hanem inkább hegyes :D

Apukámnak ilyen matyaskiraly orra van, anyukámnak pici hegyes, nekem meg a kettő között! :D

De elég nagy.. 14/F

Ui.: van bennem zsidó vér azt tudom, de semmi bajom a zsidókkal meg semmilyen vallással, én pogány vagyok.



2016. aug. 21. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
10/10. Bárcsak újra átélhetném a kérdésed elolvasása utáni wtf-momentumot. De nem hiszem, hog zavarná a lányokat, föleg ha ilyen a humorod és sok a pénzed.
2016. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem visszataszito..az osszhatas a fontos :)
2016. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj mi lennék én, ha szintén mátyáskirály orral visszataszítónak találnék valakit csak emiatt?:D Amúgy ez a zsidós dolog egy rossz sztereotípia...nekem sincs bajom vele, sőt a barátom zsidó családból származik (nincs nagy orra mellesleg:D) de az én felmenőim közt századokra visszamenőleg nincs zsidó azt mégis nagy az orrom:D

Na de visszatérve ennyi idősen meg még kicsit korábban engem is nagyon zavart, de teltek az évek és most már nem érdekel, maximum poénkodok vele néha:)

2016. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem miért gondolkoznak ilyeneken az emberek éjjfélkor.😁
2016. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái senki sem tökéletes:) Ne érdekeljen más véleménye légy önmagad és aki szeret az nem az orrod miat fog kiábrándulni belőled. Ezeket jól vésd a fejedbe! Egyébként én nem tudom, hogy mellete az arcod milyen, de rengeteg fiú ismerősöm van akiknek nincs az a pisze orra hanem kicsit nagyobbacska és nagyon illik hozzájuk őket ez teszi különlegesé és helyessé. Szóval ne aggódj ilyen dolgokon.
2016. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi köze a vallásodnak ehhez? Nem azért ilyen az orrod mert zsidó vér is van benned, mert ez csak egy szeteotipía.


Nem fog egyik lányt se ez érdekelni.


Ne legyél elégedetlen, mert van akinek rosszabb

[link]

2016. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem taszító egyáltalán. A srácnak, aki tetszett régebben szintén nagy orra volt :)

14/L

2016. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annak ellenere,hogy nem vonz kifejezetten,valamiert mindig a nagy orru fiuk tetszenek meg. Szoval nyugi,egyaltalan nem hatrany.
2016. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan színész, akinek (nem beleestem, nehogy összekeverd a dolgokat)nagyon tetszettt a filmbeli KARAKTERE. hiába volt/van a srácnak nagy orra, nekem mégis tetszett, mert olyan személyt játszott, akinwek a belsője volt szimpi

szóval ne izgulj

2016. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem találom annak. Az egyéniség, a kisugárzás, az összhatás a fontos;) Remélem a kérdés feltevése óta már nincs bajod a nóziddal és boldog vagy:)
2017. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!