Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem találjátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem találjátok ezt visszataszítónak?

Figyelt kérdés

Most közel a 30hoz, kiépített egzisztenciával kezdem felkelteni a nők érdeklődését. Természetesen csak abban az esetben, mikor már megismertek és ezzel együtt azt is tudják, hogy az átlagnál jobban keresek.


Tisztelet a kivételnek: elég kevés nő szeretne velem kapcsolatot még így is, de a 0-nál ez is több. (Korábbi, középiskolás/egyetemista/zöldfülű munkavállaló időszakomból)


Én sajnos ezt visszataszítónak és undorítónak találom :(


Sose voltam az érdekkapcsolatok híve. És őszintén szólva nem is nagyon izgat a dolog, hogy valakit a tenyeremen hordozzak a semmiért cserébe... merthogy részéről nem lennének benne valós érzelmek az biztos.


2016. febr. 14. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Jesszusom, nem unod még az általánosítást és a feltételezgetéseket? Valóban nyilván vannak olyan nők, akik érdekből vannak a másikkal és az is igaz, mind a két nem részéről, hogy örülnek, ha a kiválasztottjuk egész jól keres.

Abba nem gondoltál bele, hogy esetleg miután megismertek azért érdeklődnek irántad, mert mondjuk felfedezték benned az egyéb értékeket és nem riasztottad el őket? Amúgy is elkezdtek ismerkedni veled, ahogy írtad, és utána tudták meg, hogy jobban keresel, nem gondolod, hogyha alapból visszataszítónak tartana, akkor nem is kezdene ismerkedni?

Ha pedig úgy gondolod, hogy ez visszataszító sosem fogsz párt találni. Mivel azután tudnak véleményt alkotni rólad az emberek, hogy megismernek és akkor megtudják, hogy milyen vastag a pénztárcád........

2016. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Elmagyarázod nekem, hogy ebben mi az általánosítás?


Csak a tapasztalatomat írom le.


Pl. ha eddig 10x összevernek és kirabolnak hupikék színű emberek, akkor utána általánosítok, ha azt mondom, hogy nem szívesen megyek olyan környékre este, ahol hupikék emberek laknak?

2016. febr. 14. 21:32
 3/21 anonim ***** válasza:

"valakit a tenyeremen hordozzak a semmiért cserébe"


Ha a semmiért cserébe teszed, az csakis a te hibád. ha már a tenyereden hordozod, akkor dugd meg legalább.

2016. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Abba nem gondoltál bele, hogy esetleg miután megismertek azért érdeklődnek irántad, mert mondjuk felfedezték benned az egyéb értékeket és nem riasztottad el őket?"


Valamilyen értéket biztos felfedeztek bennem/nálam... viccet félretéve: mikor még nem dolgoztam, vagy nem kerestem ennyit, akkor szerinted értéktelen ember voltam belsőleg?

Ez lenne a másik kérdésem, az általánosítóson kívül.

2016. febr. 14. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
Talán magabiztosabb lettél és érettebb, talán már tudsz mit kezdeni egy nővel és ez imponáló.
2016. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Mert én lenézem ezeket a lányokat... pont azért, amilyenek.


Ez nekik imponáló lenne?

2016. febr. 14. 21:41
 7/21 anonim ***** válasza:

Kb. milyen lányokról van szó? Valami bővebb leírást adnál? Hol ismerkedsz meg velük? Mi alapján "választottad" őket?

Amúgy szerintem akkor is lehetett volna barátnőd, mikor nem volt munkád meg pénzed, csak azok a fránya igények ...(nem a nőké, a tieid)

2016. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Milyen lányok?


Közel sem címlaplányok. Nem a szilikonszájú, nagycsöcsű lányokat képzeld el. Teljesen átlagos, némely molett lány.


Tudom, egy átlagos pasinak nem jár átlag nő, hiszen annak jópasi dukál :) (vagy ha nem jópasi az illető, legalább pénzes legyen)


Mégis igazat adok neked abban, amit az igényeimről mondtál. Sokáig azt hittem nincs semmi extra igényem, de ahogy megismertem az embereket (és szexualitásomból fakadóan a nőkre fókuszálva), úgy néz ki áthidalhatatlanok azok a szakadékok, amelyek az elképzeléseim és a valóság között vannak.

2016. febr. 14. 21:52
 9/21 anonim ***** válasza:
Tisztelik benned, hogy a saját lábadon állsz, elértél valamit egyedül, felnéznek rád, nyilván vàltoztál is sokat, nem kell ennél többet bele képzelni.
2016. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
.
2016. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!