Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket érdekelnek a...

Fiúk, titeket érdekelnek a kicsit duci lányok, vagy visszataszítónak találjátok?

Figyelt kérdés

160-163cm vagyok és 63kg. Sajnos genetikából adódóan vagyok duci, de minden erőmmel azon vagyok hogy tegyek ellene:). Nyár eleje óta normálisan étkezek és minden nap futok. Eddig 4kg-ot fogytam, de még szeretnék leadni a súlyomból. Viszont arra lennék kíváncsi hogy titeket azért érdekelnek a kicsit husisabb lányok? Csak mert én tudom hogy sose leszek vékony mert olyan alkat vagyok. (Széles a csípőm, homokóra-szerű alkatom van, de azért a mellem se olyan kicsi). Egyáltalán van esélyem találni olyan fiút akinek ez bejön?


Tudom tudom már millió ilyen kérdés van...



2014. szept. 7. 09:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem duci, hanem erotikusan molett
2014. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. De viszont én meg genetikailag nem az eseteimnek tartom az ilyen lányokat, ez az én hibám de nem vagy visszataszító azért. És sok sikert és kitartást a fogyáshoz.:)
2014. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A kicsit duci nem baj. De nagyon tiszteletre méltó, hogy teszel az ellen, hogy kövér legyél. Azt, hogy vékonyabb/izmosabb/sportosabb leszel, a tested egészséggel fogja meghálálni :-) Ne higgy a sok ökörnek, akik mondogatják, hogy a hájas csajok a jók, azoknak mindegy...

Szóval a 163 centihez mondjuk 58-60 kiló még oké :-)

2014. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Így látatláanban nem tudom, hogy tetszenél-e külsőre, de az írásod alapján szimpatikus vagy. Amúgy meg az arc a legfontosabb.
2014. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretem ha egy nő kicsit telt, szerintem semmi baj nincs veled, és jobban szeretjük a kicsit duci lányokat mint a csontsoványokat ;)
2014. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen nekem is az 58kg lenne az álomsúly:)


Köszi az eddig válaszokat jól esnek:)

2014. szept. 7. 10:00
 7/26 anonim ***** válasza:
36%

2-es: én pedig, mint formás lány, éppen a túlzottan vékony, alig 50 kilós srácokat nem szeretem és főleg a frusztrációik miatt, amelyek szinte már az első "szia" után mutatkoznak és több hónapos jó kapcsolat után is fennmarad.

Mellesleg szex közben, ha olykor én vagyok felül, alig érzem, hogy van alattam valaki ...

2014. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, mindenképpen a testesebb srácokat keresd: sokkal jobb kedvük szokott lenni, belevalóak és szex közben is érzed azt, hogy férfival van dolgod, van mibe-kibe kapaszkodni, több pózban is :)
2014. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
De valakinek úgy tetszik ahogy van és ha megtalálodneki úgy kellesz ahogy vagy!!! És nem akarja majd hogy megváltozz!!!
2014. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

7. "50 kilós srácokat nem szeretem"

"ha olykor én vagyok felül, alig érzem, hogy van alattam valaki"


Kérdés: akkor miért szexelsz velük, ha nem szereted őket, és nem az eseteid?

Hivatásos? :D

2014. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!