Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire mindenki ráfeszülve a kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Mármint én értem, hogy egy huszonéves már keresi a párját, de egy 11-12 éves lányka miért ezt teszi?:D(de most átfogóbban a 10-18 éves korosztályra gondolok leginkább) 19 éves voltam amikor átkarolt egy 11 éves lányka, mintha csak erre vágyott volna egész életében, alig akart elengedni. Alig 10 éves unokatesómra gyakorlatilag ráordibált az apja, hogy a farsangi bulin csajozzon már be.(mondjuk itt az apa a hunyó) Elég komoly arckifejezéssel mondta az egészet. A lányok másért sem élnek, másról sem beszélnek, hogy ki kivel jön össze, ez meg az mit csinál. Ennyire nincsenek saját önálló tevékenységeik az embereknek? A fiúk meg: annyira megraknám ezt, ez meg az milyen jó csaj stb..:D Meg hogy de gáz hogy nincs barátnője ennek meg annak, és néha itt is ez meg az összejött..:D És úgymond ezek az emberek leginkább a "normális" társadalmilag okés emberek.:D Miért van ez?:D Miért van az hogy bemegyek emberek közé, és másra se kényszerítenek rá, minthogy csajozz be, gáz vagy csaj nélkül, a csajok meg, 'homoszexuális' vagy hogy nem jössz már ide hozzám, túlzottan beszari a srác, á ez teljesen reménytelen az életre. Az ilyen módon kicsit kívülálló lányoknak is gondolom meglehet a hasonló rá vonatkozó társadalom által rájuk kényszerített nézetek. És akkor csodálkozunk, hogy az emberek 90%-a a jól felépített kapcsolatait elveszíti, amint kiderül, hogy másban nem tud remekelni, és csodálkozunk, hogy ott tart az emberiség, ahol:D Csodálkozunk, hogy országokat alig pár száz ember képvisel, amíg a többi ember küszködik a kapcsolataival..
2016. aug. 21. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés, én is gondolkodtam rajta egy párszor. Az a véleményem, hogy kevés embernek van stabil, produktív hobbija, amivel lefoglalhatja magát, ezért a szabadidejét kapcsolatok keresésével vagy arról való álmodozással tölti. Igazad van abban, hogy ez nem igazán viszi előre az emberiséget.
2016. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, és valósággal depresszióba esnek, hogyha ezt az űrt nem tudják kitölteni. Persze az teljesen más, hogyha egy gyerek semmi emberi törődést nem kap, és így vágyik rá valamilyen szinten, de ez se elég indok arra, hogy csak az legyen jelen az életében.
2016. aug. 21. 13:26
 3/15 A kérdező kommentje:
vagy ha van is pár ember akik elfoglalják magukat mással is, tehát van állandó hobbijuk, azt sem úgy csinálják, mint ahogy a párkapcsolati dolgaikat, sokkal nagyobb erőket, energiákat fektetnek, néha halott dolgokba, mint pl egy párkapcsolat, illetve egy párkapcsolat vége, amikor jön a letargikus állapot.
2016. aug. 21. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség, lehet vele felvágni. Mellesleg sok ember nem veszi észre hogy egyedül is lehet boldog az ember
2016. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Így van. Ha már kapcsolatot kell ápolni, leginkább a saját magukkal való kapcsolatot kéne. Én nem azt mondom, hogy rossz az ha egy fiatal srácnak vannak haverjai, meg lánynak barátnői, meg támogató környezete, de küzdhetnének másért is az életben, főleg ebben a nagyon jól fejlődő szakaszban, mint hogy pasijuk, nőjük legyen.
2016. aug. 21. 13:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert ez ebben a korosztályban egy státuszszimbólummá vált. Akinek van nője/pasija, főleg ha az szép/ki van gyúrva, és lehetőleg heti nyolcszor bulizik, az már "több" mint akinek nincs.

Szerintem azzal semmi baj nincs, ha valaki akar kapcsolatot ennyi idősen. Valakit szeretni és szeretve lenni egy nagyon jó dolog. A baj szerintem azzal van, hogy a legtöbb kapcsolat már nem erről szól! Arról szól helyette, hogy összejön a szép lány a kigyúrt sráccal, és akkor mindketten bemutatják egymást a spanjaiknak, hogy nekik ilyen meg olyan pasijuk/nőjük van, mekkora jó már. Mint egy menő tárgyat mutogatják egymást a többieknek. Beteges. Én sem vagyok csúnya, elég sok lánnyal lehettem volna már együtt, de én addig nem fogok senkivel összejönni, amíg azt nem azért teszem, mert érzem hogy kölcsönösen szeretjük egymásr. :)

19f

2016. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
abszolúte egyetértek veled is utolsó:D Nekem is lett volna csomó lehetőségem rá, most is egy nagy létszámú "lány osztályban" vagyok, és azt mondogatják, hogy biztos meleg vagyok, hogy nincs barátnőm. Pedig flörtölgetnek velem, keresik a társaságom meg ilyenek. És pont ez is bosszantó, hogy pl az egyik lány bűntudatot próbált ébreszteni bennem, hogy vele mennyire nem foglalkozom, mikor ő próbál közeledni.. Milyen álszent egy emberke vagyok.. De nem ám barátkozni szeretett volna, és mellesleg nagyon nem jön be a stílusa meg úgy maga az egész nő emberileg:D És én vagyok a rossz nyilván:D
2016. aug. 21. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem
2016. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a kapcsolatoknak. 4es vok
2016. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez engem is bosszant.

Egy nyari esten elmentunk "bulizni" a baratnoimmel,nem kocsmazasra vagy diszkora kell gondolni,csak egy kis csajos estet tartottunk. Vagyis,en azt szerettem volna,orultem,hogy egyutt van a kis csapatunk. A tobbiek mind a szomszed asztalnal ulo pasikra mosolyogtak,meg tettek magukat,nem is figyeltek egymasra/ram. Nagyon szomoru voltam,hogy mar egy pentek estet sem azert toltunk el kozosen,hogy egyutt legyunk,hanem,hogy pasizzunk.

En vagyok az egyetlen kozottunk,akinek nem letszukseglete a pasizas,es hiaba vagyok masfel eve szingli,ugy erzem teljes az eletem. (Ja,es persze allandoan le vagyok hurrogva,amiert a dekorativnak tartott,de bunko pasikat lerazom. Mert valamiert mindig engem szurnak ki a fiuk,fogalmam sincs,miert.)

16L

2016. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!