Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire mindenki ráfeszülve a kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Mármint én értem, hogy egy huszonéves már keresi a párját, de egy 11-12 éves lányka miért ezt teszi?:D(de most átfogóbban a 10-18 éves korosztályra gondolok leginkább) 19 éves voltam amikor átkarolt egy 11 éves lányka, mintha csak erre vágyott volna egész életében, alig akart elengedni. Alig 10 éves unokatesómra gyakorlatilag ráordibált az apja, hogy a farsangi bulin csajozzon már be.(mondjuk itt az apa a hunyó) Elég komoly arckifejezéssel mondta az egészet. A lányok másért sem élnek, másról sem beszélnek, hogy ki kivel jön össze, ez meg az mit csinál. Ennyire nincsenek saját önálló tevékenységeik az embereknek? A fiúk meg: annyira megraknám ezt, ez meg az milyen jó csaj stb..:D Meg hogy de gáz hogy nincs barátnője ennek meg annak, és néha itt is ez meg az összejött..:D És úgymond ezek az emberek leginkább a "normális" társadalmilag okés emberek.:D Miért van ez?:D Miért van az hogy bemegyek emberek közé, és másra se kényszerítenek rá, minthogy csajozz be, gáz vagy csaj nélkül, a csajok meg, 'homoszexuális' vagy hogy nem jössz már ide hozzám, túlzottan beszari a srác, á ez teljesen reménytelen az életre. Az ilyen módon kicsit kívülálló lányoknak is gondolom meglehet a hasonló rá vonatkozó társadalom által rájuk kényszerített nézetek. És akkor csodálkozunk, hogy az emberek 90%-a a jól felépített kapcsolatait elveszíti, amint kiderül, hogy másban nem tud remekelni, és csodálkozunk, hogy ott tart az emberiség, ahol:D Csodálkozunk, hogy országokat alig pár száz ember képvisel, amíg a többi ember küszködik a kapcsolataival..
2016. aug. 21. 13:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
na örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így:D
2016. aug. 21. 15:43
 12/15 A kérdező kommentje:
ment a zöld minden válaszra:D
2016. aug. 21. 15:43
 13/15 anonim válasza:
Ez nem is kérdés, hanem egy nagyszerűen összefoglalt világkép, ami sajnos jelenleg uralkodó lett. Már van, akinek nincs is privátszférája, mert állandóan kapcsolatot keres és még haza sem jár emiatt. Pedig az embernek két énje van. Van egy társasági és egy nagyon privát belső. És azért ilyen sok mai fiatal, mert azt a belsőt észre se veszik magukban és kihal belőlük. Ezért a külsőségeken alapul minden és ezért döglik ki a belső. Van egy réteg természetesen, ami tudja normálisan kezelni a témát és van élete.
2016. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert mindenhol ezt sugallják. Mi lányok, tudod nem azért tépjük a szőrt a lábunkról és diétázunk mert jól esik :D És ha valaki nem is ért egyet az ilyesmivel, akkor is rosszul érzi magát mert kívülálló lesz.

Szánalmas egy világ, mi? :D

A 10 évesek meg csak a felnőtteket próbálják utánozni... nem is baj az ha megfogják egymást kezét, a problémát itt a 12 éves terhes lányok képezik :D Ez abból ered, hogy a szülők nem ülnek le megbeszélni hogy mi a helyes, nem mutatnak példát. Az én anyám világéletében erkölcsös volt és lám, egyik lánya sem issza szét magát vagy fekszik le akárkinek...

De a 16-26 évesek körében is vannak problémák, lehetne sorolni. Elkorcsultunk kicsit, valamiért nem olyan fontosak a hűség vagy a tisztelet. De az igazság az, hogy gondok mindenhol vannak :) Mostanában ezek, így jártál :D Örülj neki ha más vagy :D

18l

2016. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem, 12 évesen még azt mondtam pfújj fiúk, inkább a fagyira buktam.:D Sose kerestem megszállottam a szerelmet, már kezdtem azt hinni,hogy ez nem normális...:D
2016. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!