Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tekintek a kapcsolatokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintek a kapcsolatokra egy rossz és negatív dologként?

Figyelt kérdés

Én egy párkapcsolatban pár hét után átváltok bunkóvá, és ott akarom őt hagyni. Menekülni, mert vhogy sose éreztem jól magam egyik párkapcsolatomban. Mindegyikben csak szenvedtem és örültem amikor elhagytak. Így úgy döntöttem hogy én nem kezdek bele több párkapcsolatba, mert valószínüleg én nem vagyok való párkapcsolatba és egyszerűen nekem elviselhetetlen vagyok. bár mindig én hagytam őket ott. Vajon miért?

20L



2016. máj. 11. 18:15
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust!

Önismeretet érdemes fejleszteni, mi sajnos nem tudjuk megmondani, hogy mi a lelked valódi gondja.

26/F

2016. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Mert majd elég ha csak akkor lesz tartós kapcsolatod, amikor családot, férjet, gyerekeket akarsz.


Én sem mennék bele most tartós kapcsolatba, majd csak akkor a jövőben, amikor tudom hogy pár éven belül gyerekeket szeretnék

2016. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan semilyen kapcsolatot se szeretnék, még alkalmit se.

1: Igazad lehet, valószínüleg a környezetem negatív élményei miatt vagyok ilyen. S inkább megkimélem magam a bánattól. Talán ez vmi védekezési ösztön

2016. máj. 11. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is túl kell lenned a csalódásaidon teljes mértékben, ami sok időt igénybe vehet. Másrészt valószínűleg még nem voltál igazán szerelmes. Majd ha egyszer találkozol valakivel, aki tényleg megfog, akkor nem ilyen leszel, hidd el. :)
2016. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!