Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány egy tetoválás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány egy tetoválás?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nincs tetoválásom, nem is tervezek a közeljövőben, csak érdekel. Most voltam Balatonon, és minden 3. ember tetoválva volt, köztük csomó korombeli is. ÉS kb minden 2. tetovált embernek ilyen elcsépelt tömegtetkója volt :D

Szóval nektek mennyire hátrány?


2016. aug. 22. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki, akkor előny. 15/F
2016. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelműen hátrány. Nem lesz soha egy normális munkahelye, és normális ember nem áll szóba vele. Nálam például szóba sem jöhetne egy olyan, akinek tetoválása van, teljes mértékben kizáró ok.
2016. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Nagy nyomorek vagy masodik.



Egyebkent amit a kettes ir az kamu. A NORMALIS emberek nem arrol fognak megitelni, hogy mi van a testeden, hogy nezel ki, hanem hogy milyen ember is vagy. Sajnos teny h magyarorszagon a munkavallalas szempontjabol hatrannyal indulnak a tetovaltak EGYENLORE, de pl kulfoldon, nyugatabbra, ez total nem igy van. Es magyarorszagon is, ha odanyomod az interjusztato kepebe a summacum diplomadat a tetovalt kezeddel, ketlem h ne akarna felvenni

2016. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves harmadik, mosd ki a szádat, mert büdös. Köszönöm.


Lehet őrjöngeni, vergődni, de kit érdekel? Attól még ti lúzerek maradtok. Aztán lehet a tetovált fejeteket verni a tetovált falba. Szerintetek engem érdekelni fog? ;-) Pont letojom az ilyen kis vergődő prolikat!

2016. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es kommentelő. Mitől tartod magadat többre attól, akinek van tetoválása? Nekem apum van a ball mellizmomra tetováltatva. Aki nem ismer jobban az soha nem is látja, de nekem ez sokat jelent hogy én tudom hogy ott van, és emlékezni tudok rá. Értem én hogy konzervatív vagy, de ilyen kijelentésekkel inteligens semmi kép nem vagy:)
2016. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

két exemnek is volt

az egyiknek nagyon szép tetkói voltak nagyon jól álltak rajta. a másiknak valahogy kevésbé. szóval ha jól áll rajta szép és kidolgozott akkor előny

2016. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!