Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hete szakítottam a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete szakítottam a barátommal, szóval még nem állok készen egy új kapcsolatra. Az egyik fiú barátommal régóta vonzódunk egymáshoz és most kavarni kezdtünk. De nem tudom hogy szeretne-e többet Szerintetek túlreagálom vagy van alapja?

Figyelt kérdés
Néha fura dolgokat mond és személyesen úgy viselkedik mintha járnánk. Kézen fogva szeretne sétálni, társaságban is látszik rajta hogy velem akar foglalkozni és féltékeny.
2016. aug. 22. 14:54
 1/1 anonim válasza:
Biztos, hogy meg szeretne dugni, ez 100%.
2016. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!