Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a mai fiatal lányok rendesebbek mint az idősebb társaik?

Figyelt kérdés
Most itt a 15-16-17 éves korosztályra gondolok. Sokan mindennek lehordják őket, de én azt tapasztalom, hogy rendesek, megértőek, jól el lehet velük beszélgetni, érett gondolkodásúak, vannak céljaik... és nem az a céljuk, hogy minden fiúval lefeküdjenek. Persze mindig van kivétel, de nem szabad hagyni, hogy pár rossz példa miatt mindenkit degradáljanak.
2016. aug. 22. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok 17/L :))
2016. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, csak te látod így.

Én nem ezt tapasztalom.

2016. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja,az Iphone-t meg ki sem lehet csavarni a kezükből,a csücsörítős képekről nem is beszélve.
2016. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak te látod így.
2016. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50-50% a rendes :)
2016. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyet értek a többiekkel. Csak te látod így. Jó lehet hogy nálatok van pár "normális", de akikkel én találkoztam mind egyforma volt.
2016. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed barátom, és ismerd meg a többit is ;)
2016. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kérek privátot. Eddig nem volt barátom, mert nem szeretnék. Inkább a tanulás.

Én úgy értettem, hogy igen is vannak normálisak. Sok a r_banc, de vannak még céltudatos, normális tinédzser lányok!

1# vagyok

2016. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azaz elkeserítő, hogy csak te látod így. Mivel tényleg vannak normális lányok csak ők valahogy elvesznek vagy inkább háttérbeszorulnak a tinip*csák között. Ők nem posztolgatnak percenként képeket, nem feltűnősködnek, nincsen nagy szájuk... a fiúk pedig nem veszik észre őket.

Én is a normálisak közé tartozom úgygondolom és a környezetemből tudok még olyanokat akik szintén nem a trendeknek élnek.

17/L

2016. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem így látom. Vannak normálisak a fiatalok (15-17) között is, de kevesen, a legtöbb - fiúk és lányok egyaránt - idióta.

Mondom ezt úgy, hogy én is ebbe a korosztályba tartozom: 17/F vagyok.

2016. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!