Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb fiuknak miért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb fiuknak miért a fiatalabb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mármint egy kb 17-18 éves srácnak miert pont egy 14-15 éves kell? Jó oké, tudom ez nem nagy korkülönbség de engem érdekel. Sok barátnőmnek van idősebb fiúja. És ezt sosem éretettem miért a fiatalabb lányok jönnek be nekik??

2016. júl. 26. 11:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Tinikategória?
2016. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Mert a fiatalabb csajoknak meg az idősebb...
2016. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
83%

Komolyan rossz a kategória....

Amúgy, ahogy előttem leírták: így találkozik össze a kereslet-kínálat.

26/F

2016. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dat kérdés.


Amúgy pont azért, amiért a 14-15 éves csajoknak sokszor +20as "srác" kell. Vagy a 20 körülieknek +30as csávó stb

2016. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

A nők felfelé akarnak választani, sosem jó az, aki pariban van velük, mert még a végén működne a kapcsolat, ahol egyenlőek a felek.

A nők azt akarják, hogy egy magasabb kategóriájú férfival legyenek egyenlőek, bármi áron.

Aki srác idősebb, azt vonzani fogja a fiatalabb punci, a naiv lélek és hogy egy szűziesebb, érintetlen területre lépnek, amiben nem járt még a fél falu/kollégium.

2016. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert gondolom jobbak
2016. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és ahogy a velem egykorú fiúkat látom, érzelmileg, és viselkedésükben is nagyon gyerekesek. (Tisztelet a kivételnek) A volt barátommal is részben azért mentünk szét, mert vele egyáltalán nem tudtam komolyabb dolgokról beszélni. Viszont egy nálam mondjuk két évvel idősebb fiú sokkal érettebben gondolkozik, és odafigyel a másik félre is. Persze köztük is vannak kivételek. És szerintem a fiúk is így vannak ezzel.
2016. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nállunk éppen fordítva volt :D én 16/F ő meg 18/L és én voltam a fejlettebb érzelmileg ami esetenként furán nézett ki :D
2016. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7......Pontosan:) Nekem ugyan ez a véleményem!:) A fiúk nagyon sokszor gyerekesek.... Nekem is egy nálam 3 évvel idősebb fiú tetszik!:) A saját korosztályomban gyerekesen viselkedik a legtöbb fiú!:/ Persze ez sem mindig van így...:)
2016. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a fiúk pár évvel később érnek, a lányok, akik előrébb vannak, pedig olyannal akarnak kapcsolatot, aki ugyanolyan fejlett, mint ők. A fiúk pedig nem mindig járnak fiatalabb lányokkal, csak ha a csaj kellően érett ahhoz, hogy a fiú érdeklődését felkeltse, megfogja a személyiséggel. Most nem a szexistákról írtam, hanem az értelmesebb rétegről...
2016. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!