Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet? Fogalma sincs hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet? Fogalma sincs hogy mit tegyek.

Figyelt kérdés

4 napot töltöttem Pest mellett unokatesoméknél (debreceni vagyok).. megismertem egy nagyon aranyos srácot ott.. szombat este találkoztunk aztán pedig vasárnap délután elhivott találkozni facebookon

Nagyon jol éreztem magam vele, ugy viselkedtünk mintha már egy pár lennénk

Csók, kézfogás. Sokat is beszélgettünk .. csak párszor volt csend 4 ora alatt de az sem volt kínos.

Ma (hétfő) jöttünk haza.. facebookon próbálok vele beszélgetni de egyáltalán nem megy úgy mint élőben. Nagyon szeretném ha ez működne.. ő 16 éves , én 17. Egy teljesen érett felfogású fiú ami eléggé meglepő ilyen korban :D

A lényeg hogy ma megkérdeztem tőle hogy mikor tudnánk megint találkozni és nem írt semmilyen konkrét dolgot ami nekem elég fura.. 250 km elég sok de ide is tudna jönni hozzám akár egy hétvégére is vagy találkoznánk valahol fél úton. Nem sokszor járok oda sajnos.. kb fél évente.

Ma felhív majd elméletileg.. kérdezzek rá hogy ő mit szeretne vagy úgy érezné hogy nagyon rá erőltetem? Segítség :(



2016. aug. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy létezik, ilyen, és szép dolog, de általában nincs jó vége. Én is voltam hasonló cipőben (a távolságra értem) és imádtuk egymást a nővel, mégis mindketten csak szenvedtünk..facebookon <3 küldözgetés az nem párkapcsolat 8 éves kor felett. Szerintem jó ha beszélgetsz vele, de ne tervezz többet így.
2016. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan unalmas, ilyen kérdéseket olvasgatni, és olyan élvezetes kiábrándítani az embereket. Szóval :

250 kilométer van köztetek. Fél évente egyszer mész csak oda. 2 napot töltöttek együtt (vagy még annyit sem). Szerintem tegyél le róla. De komolyan ... ne kínozd magad ilyen idióta álmokkal, hogy lehet köztetek valami. Nem lehet. A távolság miatt. Lehettek nagyon jó facebookos ismerősök, talán. De a távkapcsolat nem kapcsolat.

2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hülyeség :) A távkapcsolat igenis kapcsolat csak éppenséggel többet tanít mint egy normális kapcsolat.

Több mint 2 éve élek benne 500km-es táv van közöttünk és minden nagyszerűen működik. Habár jogos, hogy ez a felektől függ, hogy ki mennyire bírja és akarja. :)

2016. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!