Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ismerősöm csókolózott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ismerősöm csókolózott már. Nagyon fura hogy én nem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Szoktam eljárni bulizni illetve azok az emberek akikkel egy társaságban vagyok mind több csókon is túl van már, vagy már nem szűz. Pedig egykorúak vagyunk. Nagyon kellemetlenül érzem magam ha szóba jön ez a téma. Volt már rá alkalmam, de nem akartam hogy úgy történjen vagy azzal a személlyel. Eddig akármikor elkezdett érdeklődni valaki irántam én leráztam. Féltem. Nem is tudom miért, féltem az érzésektől (főleg a jóktól, elég fura). Valami megakadályoz abban hogy közel kerüljek egy fiúhoz. Amíg barátkozni akarnak addig minden oké, vannak fiúbarátaim, de mihelyst rájövök hogy mást is szeretne (akár csak dugni vagy smárolni, akár érez is valamit) rögtön elkezdek vele távolságtartó lenni. És nagyon félek hogy nem változik meg. A legjobb barátnőm számolni se tudom hány csókon van túl, pedig egy idősek vagyunk. Vannak olyan ismerőseim is, akik még nem csókolóztak, de ők nem azért mert félnek vagy hasonló nyomás alatt vannak, csak nem volt még rá alkalmuk. Gondolkoztam azon, hogy beszélnem kellene erről valakivel, mármint egy pszichológussal. Szerintem tudna segíteni, és egyéb lelki gondjaim is vannak ami miatt már évek óta szeretnék meglátogatni egy ilyen orvost, de anyával nem állok olyan kapcsolatban, hogy elmondjak neki mindent ami bánt, mármint jóban vagyunk, de én ezt a témát sosem mertem felhozni családtagok előtt. Nagyon kellemetlenül szoktam magam érezni ÉS gondolom nem küld el csak azét pszichológushoz mert én megkértem rá hogy "te anya, holnap nincs kedved elvinni pszichológushoz?" "miért?" "hát mert én azt mondtam". :D szóval a tudomása nélkül nem tudnék elmenni, de azt meg nem akarom hogy tudjon róla. Kérlek adjatok pár tanácsot, vagy meséljetek a ti első csókotokról vagy hasonlókról.

2016. aug. 22. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fura sőt légy büszke hogy nem vagy olyan mint a többi lány. Ezért ne gyötörd magad. Majd ha ugy érzed hogy tökéletes személy hely és az időpont is tedd meg.
2016. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. :)

Egyik barátnőm akinek elmeséltem ezt, azt mondta hogy én egy értékes ember vagyok, de nem, nem érzem magam annak, és ettől csak még jobban nyomás alatt éreztem magam. Nem akarok egy buliban smárolni valami 20 évessel, mint minden barátnőm. De mégis túl akarok lenni az elsőn. Csak máshol meg nincs rá alkalmam mert inkább az az itthon ülős típus vagyok. Így kevés srácot ismerek.

2016. aug. 22. 23:52
 3/5 anonim válasza:
Mindennek eljon az ideje elobb utobb ha megtalalod azt a sracot akivek egyutt akarsz lenni es tenyleg szereted akkor igyis ugyis fogtok...turelem :)
2016. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha 15 évesen valaki már nem szűz az tuti hogy nem normális. Nem kell kínosnak érezned ezt a barátaid előtt mert ha kinevetnek ezért vagy ilyesmi akkor nem is a barátaid hanem csak parasztok.
2016. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó h 15évesen nem szűz teljesen normális bár bocsi:D vannak akik 10-11 évesen veszítik el és enm is kevesen. Európai felmérés alapján 15-17 éves korban veszítik el a legnagyobb számban. Kérdező ha te visszafogott vagy akkor nem baj az, de nem kell félni, izgulni. Megtetszik egy srác oda mész hozzá, elkezdesz beszélgetni, ha tetszel neki megfog hívni 1 vacsira onnantól már szüzesség és a csók hamar eljön.
2016. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!