Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van vele visszatérő álmom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jóban voltunk, de nem lett az egészből semmi komoly, nehezen ugyan de túltettem magam a dolgon.

Még is időnként vele álmodom, csak nem tudom hogy miért. Oké, jó lenne tudni hogy mi van vele. De nem látom értelmét egy egyoldalú kapcsolatot erőltetni. Akkor meg még is miért nem tudom őt elfelejteni? :(


2016. aug. 24. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álom akkor tér vissza, ha folyton rá gondolsz, vagy elalvás előtt rá gondolsz. Nagyon valószínű, hogy azért nem tudod elfelejteni, mert nagyon szereted.
2016. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem gondolok rá mindig. Néha eszembe jut, de semmi több.
2016. aug. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!