Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én keressem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én keressem a lányt, miért esik ilyen nehezükre hogy ők irjanak?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz hogy ő is irjon? Miért ilyen luxus nőknél hogy irjanak, ennyire el kényelmesedtek?
2016. aug. 25. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem ír, az 2 dolgot jelenthet.



1, egyszerűen nem keresi a társaságod, amikor te írsz rá elbeszélget veled, de különösebben nem érdekled őt annyira hogy írjon neked. Gondolkodj el, hogy ilyen esetben megéri-e pitizni.



2, érdekled, viszont az őskorban él és nem ír rád, mert "a lányoknak nem kell semmit sem csinálni, minden a férfi dolga". Ez esetben meg egy idióta, és megint feltevődik a kérdés, hogy megéri-e egy ilyen nőnek pitizni.

2016. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én haverjaimmal vagyok így, hogy ha én nem keresem őket akkor ők sem engem, de ha én keresem nem érnek rá többnyire, akkor hagyom hogy majd ők, utána még én vagyok a szar. Nehéz ügy, de csajnál rosszabb. Ha csak most ismerkedsz vele akkor hagyd szerintem, neki ez így kényelmes ahogy írtad is, te mész utána, neki ez jól esik oszt cső.
2016. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!