Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok.( nem vagyok páva gyerek)

Mostanában nagyon magyányos vagyok, mert akárhányszor szeretek egy lányt, lekoptat, de volt mikor megalázott az egész suli előtt. Az egyetlen (volt) barátom már le se szar mióta öszejött egy csajjal. Az baj, hogy nincs akivel tudnék beszélgetni. Próbáltam barátkozni a gólyatáborba, de ott is csak beszólogattak Az osztálytársaim.


2016. aug. 26. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
En is maganyos vagyok (van pat baratom, de baratnom nincs) tudom mit erzel tesa
2016. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egy elég rossz helyzet :( tudod esetleg miért csúfolhattak? Van esetleg valami rossz tulajdonságod, vagy csak szimplán nem vagy olyan tömeggyártmány mint ők? (én mondjuk ilyen barátokat nem is akarnék)

A neten barátkozás amúgy egy jó alternatíva lehet :)

2016. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zsombor1969 ***** válasza:

Nem akarok troli lenni de nincs itt kérdés. 1. lehetőség: szeretnéd ha valaki írna neked. Ezt én is meg tudom tenni, vagy egy másik válaszoló.

2. Szeretnél tanácsot hogy mit csinálj. Ez esetben bővebben kéne írnod ;)

2016. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2-es azért mert picit kövér vagyok.176 cm 77 kg
2016. aug. 26. 00:35
 5/10 anonim válasza:

1. *tesa* :)

2. *troli* LOL ezen tényleg felnevettem :D Nem vagyok troli... :D

3. Honnan tudja a net népe mi a te problémád? A leírtakból annyit vettem csak le, hogy azt hiszed hogy ha szerelmes leszel minden gondod meg van oldva...pff. Ne próbálkozz annyira keményen olyan lányokért akik nem éreznének kölcsönösen. Akik rádírnak (nem leszek köztük) azokkal beszélgess nyugodtan, a suliban nem kell magányosnak lenned csak ne legyél ítélkező és maradj nyitott az emberek felé, lehet, hogy veled is megpróbálnak majd barátkozni mások. Csak akkor ne szólj be nekik :)

3+1 nem feltétlenül az osztálytársaidnak kell a barátaidnak lenniük. Lehetnek mások, akárki a suliból, onnan ahol laksz, innen a netről. Aki nem nyit feléd, azután ne fuss :/

2016. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hmm😯
2016. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni és ne azért mert megaláznak hanem magadért és fogyj le (szerintem 5-6 vagy 7 elég) és mielőtt azt irnád könnyű mondani én megcsináltam
2016. aug. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetnék veled

A kövérség nem itt kezdődik

Lehet, hogy a barátodnak új a helyzet, adj neki időt.

15/l

2016. aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem sincsen normális barátom, csak a pénzem kell nekik..
2016. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is meríts erőt és tűzd ki célul, hogy barátokat és csajt akarsz és állj neki edzeni. én is ezt tettem és csak ez lebegett előttem, nem mentem edzőterembe, csak egy pár súlyzót szereztem be és minden este megcsináltam youtubról egy-egy 5-10 perces hasizom és mellizom, súlyzós edzést. elején nem bírtam, de már egymás után megtudnám csinálni kétszer. közben eljártam ilyen mellékutakra futni, meg kevesebbet ettem, megszabtam magamnak a határt és március elején kezdtem és júniusra lement 6 kiló és tök jó formám lett... strandra se mertem lemenni sose, most meg megbámultak csajok, meg sokkal jobban nézek ki és könnyebben ismerkedek. te is csináld ezt, pár hónap alatt már van eredmény ha mindig csinálod és nincs pihenőnap csak a cél legyen előtted 16F
2016. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!