Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában sokszor lefütyülnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sokszor lefütyülnek az utcán. Miért?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is lefütyülnek, akkor utánam kiabálnak, hogy "sz€xi vagy, bébi", vagy hasonlók.

Nem tudom, miért... Nem nézek ki r|b@ncnak.

De ez elég gyakran megtörténik. Az utóbbi pár hónapban akárhányszor kimegyek, (akár csak a sarki boltba) mindig vannak ilyenek és nagyon zavar.

Fiúk, mért csináljátok ezt? Biztos, nemcsak velem történik meg.

Túlreagálom a dolgot??

Szeretek beszólni az embereknek ilyenkor. Vagy ne tegyem?


14/l


2016. aug. 26. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kanosak.
2016. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Kanosak a sukár cigó gyerekek
2016. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy kanosak. De mit érnek el vele, hogy utánamszólnak? Azt hiszik, Elmegyek vele önként egy bokorba és lesz*pom, vagy mi?:D

Ha feláll, feláll. Nem tehetek én róla...

2016. aug. 26. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Hulye vagy?
2016. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ez egyfajta "bók" féleség csak annyira bunkók hogy nem tudják maguk máshogy kifejezni :D valami ilyesmit tudok erre elképzelni
2016. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Akkor még olcsón megúsztad.

Én el is rabolnálak...

2016. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Velem is ez van de engem sajnos mindig undorító cigányok teszik ezt, beszologatnak, olyan jó oltásokat tudnék visszamondani, csak nem teszem, mert félek, hogy megvernek vagy hasonlók..de ez már egy kicsit durvább:D Hidd el csak a szájuk nagy, és ez idővel sem lesz másképp, mert egyre csinosabb és nőiesebb leszel :)

14/l

2016. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik a korodat. Aztán leesik nekik a szitu ...
2016. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem minden második autós dudál és mindig olyan váratlanul ér , hogy ugrok egyet aztan jót röhög a kocsiból a pedofil élettelen bácsika. :D Egyszer majdnem beestem egy bokorba ezek miatt. :D Amúgy így próbáljak kifejezni azt, hogy mennyire bejössz nekik.
2016. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Akik leszólnak, azok átlagban velem egyidősek, de azért vannak köztük 50-60-as faszik is...

Nem élek egy durva helyen, sőt, egy nagyon aranyos kis városban, tehát nem a 8-9. kerben, de úgy látszik, ilyenek mindenhol vannak.

Nem hiszem én, hogy valóban rosszat csinálnának, szerintem csak a szájuk jár, de attól még ijesztő.:D

Ráadásul tök helyes pasik is csinálják.😃

2016. aug. 26. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!