Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy fiú csak megdugni akar, vagy komoly kapcsolatot is akar?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Reménykedhetsz...

Én benne lennék veled egy komoly kapcsolatban. ;)

2016. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem a beszédéből ki lehet szedni tehát ha mondjuk valami olyat mond hogy csá pipi vagy valami flegma dumát
2016. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hogyha régebb óta ismered, akkor a viselkedéséből, ha pedig nem, akkor vagy jó színész, vagy komolyak a szándékai.
2016. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Ha pl. csak a külsődet és a tested dícséri, akkor egyértelmű hogy csak megreszelne.

Ha mondjuk a tehetségedet dícséri, vagy bármi olyasmit, ami nem felszíni dolog, akkor többre is van esély.

2016. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért olyan fontos ez? leírod priviben?
2016. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha mindkettőt? Ha szépségemnek becéz,megilyenek..
2016. aug. 26. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tehetségedet és a humorodat is értékeli, akkor jó esély van rá, hogy komolyan gondolja. Ha csak szexre kellesz neki, szarik ő bele, hogy jól tudsz-e rajzolni, vagy lehet-e veled jókat beszélgetni.
2016. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És még? Írj már légyszi #9es
2016. aug. 27. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te, ilyen kérdés után óvatosan a privátokkal... :D Először is, nem írtad a korod, de biztos vagyok benne, hogy neked is vannak saját nézeteid, önálló gondolataid. Nem kell mindent elhinni, ha valaki/valami úgy érzed bizonytalan, ne foglalkozz vele. Ha pl. választanod kéne a "jófiú" és "rossz fiú" között, ne csak a vonzalom után menj! :) Arra is gondolni kell, hogy te ki vagy, az a fiú milyen karakterű lenne, akivel el tudod magad képzelni. Sok a közös pont, de valamiben kiegészítitek egymást, stb... Ha ezt átgondolod, és ilyen egyénekkel ismerkedsz, eleve csökkenni fog az esélyed, hogy csak kihasználni akarnak. Legyél határozott, ezt a pasik is észre fogják venni, kevesebb lesz, aki ezután is bátor és megpróbál kihasználni! Tegyük fel, valaki leszólítana... A testbeszéde, kommunikációja sokat elárul. A "csajozós szövegek" ugyan jól hangzanak, sokan rá is harapnak, aki így ismerkedik, ezzel tisztában van. Jól írták előttem, az is egy pozitívum, ha valaki nem csak a külsőddel jön, hanem valami jó tulajdonságoddal. Ne "kedves vagy" és egyebekkel, hanem olyanokkal, amikhez közelebbről kell ismerni. Sőt, lehet olyanokat is kérdezni, amikhez nincs "betanított" válasz, ez pszichológia és az egyik legmegbízhatóbb szelektálási módszer a gyanús nyomulókra. Ha még van kérdésed, írj nyugodtan! :)

18/l

2016. aug. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, én írjak? Nem értem, mit mondhatnék még :)
2016. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!