Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker fiúknak csak rocker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúknak csak rocker lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Én úgy láttam szinte mindnek rocker barátnője van... Ha nem vagyok rocker,hogyan jöjjek be nekik?:)

2016. aug. 28. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Dehogynem ,ez hülyeség.


Én rapper vagyok és bármilyen zenei stílusú lányok bejönnek.

2016. aug. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Többségében igen,de nem mindenkinél van így.
2016. aug. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem

Nekem például az animés lányok tetszenek, színes hajjal :D

2016. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem függetlenül. Rockerként, sokféle külsejű nő tetszik.

Légy önmagad és majd hozza az élet.

21/F

2016. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem. Őszinte, egyedi lányok kellenek.
2016. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan (rocker) fiúhaverjaim akik simán összeszedtek maguknak 1-1 átlagos lányt, szóval ne aggódj emiatt. "Ha nem vagyok rocker,hogyan jöjjek be nekik?" kérdésedre válaszolva..semmiképp ne próbáld elhitetni velük, hogy szeretsz egy bandát csak, hogy kedveskedj nekik (miközben gőzöd sincs arról mit játszanak), mert az ilyesmi nagyon felidegesíti őket. Ne legyél "tömeg", legyél nyitott ha szeretne neked mesélni valamit a kedvenc zenéiről és ennyi, máris szimpatikus leszel neki.. sok sikert!

L/Metalhead

2016. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem. Az csak előny, ha esetleg te is szereted az ilyen zenéket, de EGYÁLTALÁN NEM követelmény. Szóval ne aggódj. Úgy jöhetsz be, ha magadat adod, mással nem. Ne mond azt, hogy szereted az ilyen zenét, ha közben nem is, és ne is állj be a sorba, hogy ugyan olyan tucat ember legyél, az senkinek se jön be, pláne egy rockernek.


18/f

2016. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én rocker vagyok, és nekem inkább a rocker, goth, emo lányok tetszenek és nem azért mert a többit lenézem, csak mert szimplán ők tetszenek.
2016. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább rockot/metált hallgatok, de igazából mindenféle zene stílust szeretek. személy szerint nálam nem előny, de nem is hátrány, ha a lány nem rockot hallgat. Szerintem jó, ah eltérő az ízlésetek, mert igazából így tudtok egymásnak újat mutatni, és még akár meg is kedveltethetitek a másikkal a műfajt, ha erre hajlamos. Pro tipp: Legyél önmagad. Ma már az sem gáz, ha kezdeményezel, sőt sokan örülnek neki.
2017. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!