Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány akit nem zavar...

Van olyan lány akit nem zavar a rocker stílusom? Vagy most már mindenkinek a menő emberek kellenek? 15/f

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Fa szba a rockerekel mi lett a Metálosokkal.
2014. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Heavy és folk metált hallgatok de a rockereket valahogy egy kalap alá veszik a metálosokkal szó ezért írtam ezt ;) ( ezt csak így tök mellékesen " amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek de mivel a föld ovális jó lesz nekünk a metál is" xD
2014. okt. 4. 23:46
 3/12 icu75 válasza:
Szerintem rossz helyen keresgélsz. Menj ki pár koncertre (én a 15évesen már kezdtem kijárogatni)ott bőven találsz olyan lányokat akiknek ez a stílus a kedvencük. Csak azt ne mondd hogy a szüleid nem engedik. de ha igen akkor hallgass otthon Akelát teljes hangerőn :-)
2014. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
11 évesen voltam először rockmaratonon azóta nem hagytam ki egyetse most is egy kérpátia koncertről jövök de ez a stílus az én korosztályomban kihalt :P
2014. okt. 4. 23:56
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy miről beszélsz, mert én sok rock- és metal zenét hallgatok, de a lányokat, akikkel ismerkedtem, nem zavarta egy kicsit sem, hiába volt eltérő a zenei stílusunk.
2014. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Epén lány vagyok de engem nem zavar egy rocker se! Sőt pont hogy ellenkezőleg! De igazad van hogy az emberek kiközösítik a nem "átlagot", már azért is ha egyszerűen más zenét szeret. Én például rocker vagyok (szerintem) de nagyon szeretem a metált is, és nem tudom miért, vannak akik első látásra nem jönnek ki velem....én nem tudom elképzelni hogy miért, biztos zavarja őket....:(
2014. okt. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én meg kifejezetten a rocker srácokat szeretem (főleg a hosszú hajúakat). Én rockot, punk rockot és nagyon kevés metált hallgatok. Nem annyira tükröződik az öltözködésemen a zenei stílusom, de szoktam zenekaros pólókat hordani.

Mondanám, hogy írj, de szerintem nagyon távol lakunk egymástól.

2014. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rocker csaj vagyok
2014. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Menő alatt a mostani "páwákat érted ? akik női pólókat hordanak , a gatya a térdükig le van tolva , 5 kilós aranyláncot hordanak , és nagyobb a fültágító a fejüknél ?

nem , az ilyenek nem kellenek! sőt , undorítóó :D


nekem a rockerek tetszenek , (főleg a hosszú hajúak, de ez részletkérdés , igazából a belsőt fontosabbnak tartom, a külső csak az érdeklődésemet kelti fel)

14/l

2014. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!