Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb? Belső vagy külső?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Belső vagy külső?

Figyelt kérdés

Az én álláspontom,hogy a külső megfog a belső megtart.

Jó ez így durva,de szerintem ha valaki a másikat egyáltalán nem találja vonzónak lehet bármilyen tökéletes belsőre,nem lesz meg a kémia,a szexuális vonzalom vagyis:barátzóna.

Ti véleményetek? Kort is írjatok és örülnék ha megindokolnátok:)



2016. aug. 28. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiksem, mert mindakettő fontos, kell külső és belső vonzalom is, de nem kell elkeseredni, mert mindenkinek más az ízlése
2016. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű, mert nekem is volt olyan lány akire elősször azt gondoltam hogy semmi esély, és hogy nekem egyátalán nem jön be, aztán ahogy megismertem egyre jobban kedveltem meg őt, és egyre jobban azt vettem észre hogy már nem úgy látom és nem úgy nézek rá ahogy addig. Másfél évig voltunk együtt :)

Úgyhogy annyira nem hiszek ebbe a külső megfog belső megtart dologba, mert simán lehet az a verzió amit velem is történt :)

2016. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem összefügg a kettő. Az akinek megtetszik a külseje (és most nem csak a testére vagy az arcára, hanem úgy mint egész lényre) az azt jelenti, hogy számunkra abban az emberben "van valami". Valami ami megfog, ami miatt működik a kémia -és igazából, legalábbis szerintem olyan nincs, vagy az nem vonzódás hanem inkább megállapítás, hogy "tényleg szép", hogy a másik fél ne érezné ezt bennünk, mint lényünkben (külsőleg és belsőleg egyaránt). Hiszen lehet, hogy amikor azt mondjuk "tetszik nekem külsőleg" valójában az a belseje tetszik amit eddig ismerünk és érzünk. Arra ahogy elmosolyodik -abban az tetszik, hogy vidáman mosolyog ami "belső tulajdonság" is a belőle áradó vidámság-, hogy mondjuk karcsú -ami tudat alatt azt jelenti, hogy nincs szüksége védőfalakra zsírpárnákkal és számunkra vonzó tulajdonság a bátorság-, vagy az, hogy "meleg" barna szemei vannak -amiben nem az a pláne, hogy szépek, hanem, hogy ránk milyen szépen, kedvesen nézz.

A kettő mint mondtam összefügg. Ha valakinek nem tetszik a külseje (és itt viselkedést, kisugárzást is értem nem csak egy szimpla barbie baba külsőt), legalábbis nem érezz vonzódást iránta, valószínűleg belsőleg sem fog.

2016. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elöször külső, utána jöhet a belső. Ha nem tetszik külsőre akkor akármennyire is áltatom magam nem lesz hosszútávú a kapcsolat, azért mert előbb utobb msgundorodom tőle. 18/L
2016. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lanyoknal a duma a lenyeg...van nem egy ismerosom aki 10\10 es nem volt meg baratnoje, mert felenk, nem tud uj kornyezetben csak nehezen oldodni
2016. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

valahogy a kettő ötvözete, azaz a kisugárzás, ami belülről jön

de hülyeség azt állítani, hogy ennek nincs köze a külsőhöz, mert a kisugárzás szépsége mégiscsak a megjelenésben ölt testet és tesz vonzóvá valakit

2016. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!