Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban miért számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért számít gáznak, ha nemet mondok az egyéjszakás kalandokra?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években, főleg idén nyáron elég sok lehetőségem lett volna. Én elvből visszautasítottam mindenkit. Ismerőseimnek amikor meséltem a történeteimet elég furcsán néztek rám, hogy miért nem feküdtem le velük. Több olyan is volt, aki tényleg tetszett, jól nézett ki de számomra ez nem minden, érzelmek nélkül nekem semmit nem jelentene az egész. A mai világban miért gáz nemet mondani a szexre?

2016. aug. 30. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Szerintem egyáltalán nem az:)
2016. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, mégis sok ismerősöm szinte mintha lenézne emiatt.
2016. aug. 30. 00:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Sajnos a mai világban ez megy...Például az egyik osztálytársam elkezdett fikázni hogy szűz vagyok, basszus mondom neki legyek olyan könnyűvérű mint te? Bocs de erre az életstílusra nekem nincs szükségem. Nem értem hogy mért nézik le azt az embert akinek még VAN önbecsülése.
2016. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van. De én büszke vagyok magamra nagyon nem érdekel hogy mások mit gondolnak és nem is fog.. jó ez igy nekem..
2016. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
na ezt sose értettem. érzelmek kellenek szinte minden nőnek de tegnap is egy csaj elment 3 pasival szobára. alkohol kiölné az érzelmek utáni vágyat?
2016. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz nemet mondani. Régebben nagyon el is ítéltem ezt, de igazából azóta átéltem én is egy olyat, hogy egyszerűen úgy felhergelt, hogy nem bírtam tovább. Azóta együtt vagyunk :D Szóval teljesen korrekt az érved, ha nem akarod nem is kell. Aki ezt nem érti meg, annál meg bajok vannak.
2016. aug. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5# csakhogy én férfi vagyok, és nem nő
2016. aug. 30. 02:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tini párkapcsolatok alatt beszélgettek egyéjszakás kalandokról... valahogy nem tudom összekötni a kettőt. :D
2016. aug. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Aztaku*va :"DD igen írtó gáz :D főleg h mindenki azt hitte egy csaj vagy erre meg.. :"DD Persze gondolom ezzel akarsz itt becsajozni GYK-n hát sok sikert haver :"D
2016. aug. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz,sőt én értékelem hogy nem egyből ugrassz fejest a dolgokba :D
2016. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!