Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves 15 éves lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 15 éves lányok! Ti milyen apró ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Fiam barátnője visszautazik a lakhelyére, így már csak pár napot marad Magyarországon. Szeretnénk valami apróságot adni neki, pár ezer Forint értékben. Tudnátok segíteni egy-két ötlettel?
2016. aug. 30. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez eléggé személy függő, de pl: vannak nagyon szép kemény borítós füzetek, ha szeret írni/naplót vezet, valamilyen apró fülbevaló/nyaklánc/karkötő, olcsón is találni nagyon szépeket én ilyenekre szoktam gondolni, amennyiben ilyen korú ismerősnek veszek valamit, hógömböt is szoktak adni vagy dísztárgyakat, személy szerint én annak szoktam örülni, ha valamilyen személyes dolgot kapok (ez alatt azt kel érteni, hogy személyes jelentéssel bír, ilyen akár lehet egy plüss méhecske is, mivel gyakran méhecskének szólítanak, persze ahhoz a személyhez igazodva, akinek az ajándék lesz) 16/l
2016. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

10 liter benzin

15/L

2016. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
1 rúd pick téliszalámi, egy üveg erős pista, két csomag túrórudi, egy karton soproni.
2016. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zenekaros póló :D
2016. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. aug. 31. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!