Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka azoknak a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka azoknak a tini csajoknak akik allandoan valamilyen fiuval beszelgetnek?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy van egy baratnom akinek ha megnyitom a messengeret min. 10 helyesebbnel helyesebb fiuval beszelget vagy talalkozik? En mindig varok,hogy valamilyen uj emberrel megismerkedhessek de senki nem jon az eletembe.Felreertes ne essek nem vagyok feltekeny szerintem szep lany de nem az a kiemelkedoen gyonyoru modell szeru csajszi.
2016. aug. 30. 19:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sokan nem veszik eszre, mennyire ragadancsok...nyomulnak, meg ha terhes a jelenletuk, akkor is. Sokan eleg IQ-lightok is.
2016. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom, kisugárzás. Van egy ismerősöm, aki szép lány, de nem az a kiemelkedően szép, mert sok hozzá hasonló szépségű lányt látsz, ha végigmész az utcán, mégis kb. ha a mekiben sorban áll, már elkezd vele flörtölni a kiszolgáló srác, és biztos vagyok benne, hogy a kisugárzása miatt van. Illetve magamon is észrevettem, hogyha éppen jobban érzem magam a bőrömben, és lazán fogom fel a dolgokat, akkor mindig sokkal többen próbálkoznak, mint akkor, amikor görcsölök a kinézetem miatt.
2016. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!