Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha én magyarországon szülöm...

Ha én magyarországon szülöm meg a gyerekem, és az apuka német de nem akarja válalni a babát, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

22 eves egyetemista vagyok.

Nemetorszagban voltam tobb

baratnommel 3 hónapig..

Hat ugye voltak kisebb nagyobb bulik is..

Teherbe estem egy nemet fiutol.Tudom hogy ki o,de o nemigazan akarja a babat ,de en megszeretnem tartani.Nem tudom hogy mik a szabalyok Nemetorszagban .

Ilyenkor mi a teendo?

Mondjam azt hogy ismeretlen az apa?

Anyukammal es a harom hugommal elek,szoval jol jonne a gyerektartas,foleg hogy a baba apukaja es csaladja a nemetekhez kepest is jol elnek.

De nem akarok nagy macerat..



2016. júl. 24. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha te 22 évesen kamasznak meg tininek tartod magad ott már rég gondok vannak.. Meg akkor is ha csak a gyerektartás miatt akarod megtartani a kicsit. Ne hidd hogy az a gyerektartás akkora összegű lesz hogy el fogja tartani a gyereket, téged meg az egész pereputtyodat is...
2016. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jobb ha a te neveden lesz a gyerek,mert idővel ha mégis előjön nála az apa-i érzések akkor követelheti stb...Meg írod is hogy nagyon jó az anyagi helyzetük.Szerintem nem ér annyit a gyerektartás,jól gondold meg!
2016. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon mondható, hogy az apa ismeretlen, de ez esetben tartasdijra se számíts
2016. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok gyerektartást ne remélj....

Ha meg is ítélik, akkor se biztos hogy be tudod hajtani. Készülj arra, hogy segítség nélkül fogod felnevelni.

A helyedben keresnék egy európai jogban jártas ügyvédet.

2016. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne számíts nagy gyerektartásra,mert nem a kinti fizetését fogják alapul venni,hanem hogy itthon abban a munkakörben mennyi az átlag kereset.
2016. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a srác helyében tagadnám, az országok közötti távolság miatt minden követ megmozgatnék, hogy hosszú évekbe nyúló pereskedés legyen belőle, amikre neked egészen biztosan nincs pénzed, úgyhogy a végén feladnád az egészet. Ha egy férfi nem akarja a gyereket, akkor túl sokat nem tudsz tenni, körülbelül 10-20 ezer forintért (mert ennyit fogsz kapni kb...) meg nem éri meg.
2016. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-6 nem így van. Ez külföldön élő magyar állampolgára vonatkozik, nála nézik azt, hogy Magyarországon az adott munkakörben mennyi az atlagkereset. Külföldi állampolgár esetében a hivatalos jövedelmet veszik figyelembe.

Az viszont igaz, hogy iszonyú hosszú pereskedés lesz a vége

2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!