Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom összejött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom összejött egy lánnyal- én pedig semmit sem tudtam róla. Mikor kiderült, összeomlottam. Jogosan?

Figyelt kérdés

18/f 19/l


A legjobb barátom... Évek óta. Rettenetesen szeretem, ezt ki is szoktam mutatni, éreztetem, mennyire fontos nekem, dicsérem, megpróbálom mindig támogatni őt... Az egy dolog, hogy én a szeretet megnyilvánulásait nem kaptam vissza az utóbbi időben. Olyan volt, mintha én tepertem volna a barátságunkért, ő pedig csak úgy "lett" volna. Nagyon érzelmes típus vagyok, azt hittem, ő az én "jóban-rosszban, tűzön-vízen"-társam, és mi örökre legjobb barátok leszünk. Hát... A lányról nem tudtam semmit, még azt sem, hogy létezik. Azt hogy járnak, onnan tudtam meg, hogy a barátom fb-re felrakott egy képet kettejükről "szeretlek" felirattal. Kiborultam. Sírtam, zokogtam, de neki nem írtam semmit. Jogos? Túlreagálom? Annyira szeretem, és kimondhatatlanul fáj, hogy egy ilyen fontos dologról végképp nem beszélt nekem... Fb-ről tudtam meg... És mikor tudatosítottam, hogy neki én a töredékét sem jelentem, mint ő nekem... Csak sírtam.

Hisztis vagyok? Túlérzékeny?



2016. aug. 31. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Csak simán hülye vagy.

Esetleg talán mondani kellett volna neki, hogy szereted, de még akkor sem hiszem hogy összejönnétek. Ahogy leírtad a srác szemében csak barát vagy.

2016. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan vagy szomorú. Valahányszor valaki eddig eljutott nálam oda hogy barátomnak hívjam, egyszer csak elkezdte nem érdekelni mi van velem. Rettenetesen gyűlölöm ha egy barátság egyoldalúvá válik, és ezt sajnos túl sokszor történt már meg.

Abszolút megértem miért vagy kiakadva, semmi baj nincs vele. 18/f

2016. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#

De én nem vagyok szerelmes belé...

Csak azt hittem, ugyanúgy szeret, ahogy én őt. Hogy fontos vagyok neki, ahogy ő nekem. És mikor rájöttem, hogy mindez egy oltári nagy hazugság... Egyszerűen...

2016. aug. 31. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátom is csak egy beszélgetés keretein belül említette meg,hogy mellesleg összejött valakivel.. Mondjuk az csak néhány napra rá történt.

Én mondjuk nem haragudtam rá azért,hogy facebookon azon nyomban nem írta le nekem,hanem inkább személyesen mondta el......


Szóval, nem vagy egyedül, mondjuk ha azóta többször is beszéltetek ,de annak ellenére sem mondta el, akkor az....furcsa.

2016. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Személyesen nem találkozunk olyan gyakran, szóval így nem volt rá lehetősége... Nem mondott/írt semmit. A megosztott képből tudtam meg.
2016. aug. 31. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
ennyire érzékeny lányt ahh :D barát vagy mit vártál? dugnia neki is kell veled meg csak barátság van...
2016. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kakasfajzat válasza:
Ha nem vagy szerelmes a srácba akkor felesleges szomorúnak lenned, hogy szerzett egy barátnőt és nem szólt róla azonnal. Meg még az is lehet, hogy a srác azért hanyagol mert a barátnőjének nem tetszik hogy egy másik lánnyal beszélget ő helyette. 17/f
2016. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!