Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy felnőtt fiú plüssök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy felnőtt fiú plüssöket gyűjt alszik vele illetve imád jáátékboltba járni mert szereti a plüssöket? Jah és simán lecukizza mindenki elött. Te járnál egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 23:19
 1/10 anonim válasza:
Én szvsz. nem járnék olyannal aki lebecsül érte, hogy nekem ilyen a lelki világom és ez hozzá tartozik az életemhez. (egy hasonló fiú)
2016. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pelenkázást nem szereted véletlenül?
2016. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miva?
2016. aug. 31. 23:27
 4/10 A kérdező kommentje:
am fiúval is járnék.
2016. aug. 31. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a plüssöket, nincs ezzel semmi gond :D
2016. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy bi vagy xD akkor ertheto..
2016. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én heteroként imádom a plüssöket :)

20/F

2016. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal, hogyha valaki szereti a plüssöket. Én is imádom őket. Van egy rakás és nem is tervezem soha hogy megváljak tőlük. Játékboltba nem járok de például nagy üzletházakban ahol tudom hogy van játék részleg oda mindig benézek.

Tehát semmi baj nincs vele szerintem. Persze egy férfi legyen férfi de valamilyen szinten jó ha marad benne valami kisfiússág.

Szerintem ebben a kisebb leírásban kaptál választ a kérdésre.:)

18L

2016. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24 éves létemre én is mindig bemegyek a játékboltba, bár tény, hogy engem a legok érdekelnek :D Ja, és szoktak járni velem, igen :D
2016. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézus.
2016. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!