Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretnék Budapesten úszó...

Szeretnék Budapesten úszó edzésekre járni. Felnőtt korban el lehet ezt kezdeni? Ha igen hol? 27/L

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt: [link]

A Csobbanó Fókák úszóiskolát is megnézheted. Vezetője, Haris Hajnalka is foglalkozik felnőttekkel.

[link]

2016. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úszásban 25 éves kortól szenior korcsoportba tartozol. 5 évenként vanak a korcsoportok. Kereshetsz egy szenior úszóegyesületet. Egy jó egyesület dél-Budán: [link]

Bizonyára más kerületben, uszodában is találsz.

Ha nem kimondottan csak az úszás érdekel, találtam egy érdekes, többféle vízi sportból felépülő mozgásformát: [link]

https://www.youtube.com/watch?v=b6DUEEQm3dY

Nagyon tetszik, de Magyarországon nem találtam hasonlót. A videóból ellesett számos elemet már kipróbáltam. Ha lenne ilyen, szívesen jelentkeznék.

2016. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!