Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes ezt hagynom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes ezt hagynom?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba 9 hónapja, többször próbálkoztam kevés sikerrel, a haveromnak is volt egy hasonló csalódása, és kitalálta hogy a csajt aki nekem tetszik megpróbálja összetörni úgy, hogy közelebb férkőzik hozzá (bosszúból amiért engem bántott). Én igazából még mindig szeretem a lányt, hagyjam, hogy megpróbálja a haverom, vagy megakadályozzam a dologot?

2016. szept. 2. 20:02
 1/7 Sens0r ***** válasza:
Mivel bántott a csaj? Csak akkor tudok véleményt mondani...
2016. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hónapja szemvedek, mivel próbáltam elhívni bárhova, nem jött, azt mondta neki nem fér most bele egy fiú az életébe. Megmagyarázta, miért is jobb nekem ha mindenhonnan letilt. Gimnáziban egy évvel van fölöttem, de valójában egyidősek vagyunk (késtem egy évet). A legrosszabb az az, hogy soha sem mondta ki nyíltan hogy nincs nála esélyem.
2016. szept. 2. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenebe nem erdemes!
2016. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem muszáj megmondanod a barátodnak, hogy nem kell kavarnia, hagyja békén a lányt.. Ez annyira gyerekes. Bosszútállni.. Hol vagyunk? Ovodában, hogy mindent vissza kell adni? Érettlenek vagytok mind a ketten, ha neked ez kérdés, hogy megakadályozd vagy sem. Lehet ezért is nem jött össze a kapcsolat a lánnyal.

Viszont 9 hónap próbálkozás még nem sok.. Én a barátnőmre több mint egy évet vártam, meg is lett az eredménye.

2016. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elutastított és mindenhol letiltott. Ha tovább próbálkoznék (mert szivesen tenném, nem arról van szó) az márbzaklatás lenne.
2016. szept. 3. 06:52
 6/7 Sens0r ***** válasza:
Törd össze, az bunkóság ha mindenhonnan letilt...
2016. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőljetek fel és hagyd. Előbb-utóbb túl leszel rajta. Hidd el tudom ,hogy rossz , de ez van. Nem tehet arról ,hogy ő nem érzi ugyanazt.
2016. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!