Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbaljam vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Nagyon aranyos, kedves, udvarias velem. Hasonló gondolkodású és értékrendű mint én. Ő összejönne velem de nem sürgeti mert tudja, hogy nekem idő kell.

Egy szó mint 100: álompasi. Külsőre nem túlzottan a zsánerem de nem is ez a fontos.

A probléma az, hogy csak barátilag tudok rátekinteni. :/

Még nem volt barátom. Épp azért mert eddig senki nem értett meg,nem volt meg a beszélgetésben sem az összhang,nem úgy mint vele.

Szerintetek érdemes lenne megpróbalni vele vagy inkább ne?

Tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? Megbántani se szeretném.

17/L 19/F



2016. aug. 27. 13:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Próbáld meg természetesen. Hívd el valami romantikusabb helyre este. Az nem baj, ha te kezdeményezel. Ha eljön természetesen nagyon fontos vagy neki. Ha nem, akkor vagy nem vonzódik hozzád, kitalál valami kamu kifogást, ha pedig valóban nem èr rá, azt biztosan elmondja, miért. Ha Budapesti vagy, hívd el mondjuk a Dunapartra. Esti fények, miegymás :)
2016. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak barátilag tekintesz rá, az már messze nem az álompasi kategória, max. normális. Én a helyedben hanyagolnám, csak jobban sérülne. 17 évesen a legnagyobb hülyeség olyan kapcsolatba belemenni, ahol nem vonzódsz a másikhoz, hanem sima barát.
2016. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!