Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagálnátok arra, ha egy viszonylag helyes fiú odamenne hozzátok a suliban ismerkedni? Elküldenétek a p*csába vagy inkább beszélgetnétek vele tovább? Annyi még, hogy évfolyamtársak vagyunk és mindketten 15 évesek, ha ez számítana.

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy helyes fiú, csak retard és nem retard :D

17F

2016. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ZZotyaa ***** válasza:
Az nem elég ha szerinted helyes vagy ... A lány szerint is annak kéne lenned szerintem
2016. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Èn ha helyes, ha nem, akkor is beszèlgetek vele,mert hát basszus nem leszek bunkó hogy elküldjem, az olyan köcsögsèg vele szemben, ès rossz èrzèst vált ki belőle, amit nem szeretnèk senkinek se okozni. Szintèn 15/L
2016. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 és azt hogy deríthetném ki,hogy szerinte helyes vagyok e?
2016. szept. 2. 21:14
 5/10 anonim ***** válasza:
beszélgetnék vele simán, ha meg bejönne akkor utána is .D
2016. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ZZotyaa ***** válasza:
2-es vagyok: Van szád kérdezd meg tőle ... Így elég sok minden ki is derülhet :D
2016. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen nyitott vagyok a kapcsolatokra. Oda szoktak jönni hozzám legyen az fiú,lány,tanár,alsós soha nem küldöm el őket. Nem lenne pofám,már elnézést xd:) Valaki csak úgy a hátamra fekszik amikor ülök(kint a suli udvarában). De nem ordítom le ezért.
2016. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt hinném csak szórakozik velem...:(


14/L

2016. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2016. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 beokay ***** válasza:

Örülnék, de nagyon meglepődnék hogy mégis mit akar tőlem 😂

Próbáld meg, bátorság!

2016. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!