Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a srácnak üldözési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a srácnak üldözési mániája lehet?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliból, aki tavaly jött. Az elején nem találtam helyesnek, és észre is vettem, hogy állandóan bámul. De nagyon durván, az utóbbi időben én is szoktam vele szemezni. És valahogy az érzéseim 180 fokot fordultak, elkezdett bejönni a srác. De az egyik barátnőm barátnője, aki a sráccal jár egy osztályba, elmondtan neki, vagyis megkérdezte hogy nem akarna e velem járni, vagy hasonló, a lényeg, hogy a srác tudott róla hogy nekem bejön. És azt a választ hallottam vissza, hogy egy patront megérnék neki. Na kösz nem kedves?

És a barátnőm végül kiderítette, hogy elvileg nem jövök be neki. De most hogy megint elkezdődött a suli, állandón észreveszem, hogy bámul...van egy fiú osztálytársam, aki meleg, de ezt csak én tudom, és nagyon jóba vagyunk. A suliban az udvaron voltunk, amikor barátnőm látta, hogy fentről az ablakból bámult engem folyamatosan a srác, mérgesen nézett, mert azzal a barátommal voltam, aki meleg, és hát amikor meglátta, hogy megölelt, megpuszilt, akkor meg mérgesen elment onnan...

Ti mit gondoltok?


2016. szept. 3. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichopata
2016. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs de nagyon bejossz neki. csak hát cseppet bunkó a stílusa. hmm mintha én mondtam volna a csajnak a patronos dumát xD
2016. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes emberek annyira képtelenek bármilyen módon kifejezni magukat hogy az szörnyű... Hagyd a francba... nyomorék aki ilyeneket csinál... 18/f
2016. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval az baj hogy a srác meglátott egy másik sráccal aki meleg és mivel ő ezt nem tudja vagyis azt hinné hogy együtt vagytok ezért elment az ablaktól mérgesen? Jól értelmeztem?
2016. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!