Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most letiltott?

Figyelt kérdés

Facebookon egy hete bejelöltem egy volt fiú osztálytársamat. Mivel még azóta sem jelölt vissza, így újra felmentem az oldalára. De ott sem az nem volt kiírva hogy már bejelöltem, de újra se rudtam bejelölni. Most akkor mi van? Letiltott?(mert nem lehet bejelölni és nem is az ismerősöm)

14/L



2016. szept. 3. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy masik facebookot írd be a nevét ha bejön és a tiéden nem akkor letiltot xd
2016. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha letiltott volna, akkor nem láthattad volna az adatlapját sem. Csak elutasította a jelölésedet úgy, hogy többé ne jelölhesd be.

Az üzenet gomb még ott van, nem? Esetleg írhatsz neki (hogy nem vagytok ismerősök, attól még megkapja, és lehet, hogy nem is az egyéb mappába kerül, hanem ugyanoda, ahová az ismerősök üzenetei).

2016. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A második ak van igaza mert régebben a facebook behozott egy frissítést ami erre terjed ki hogy ha a barátkérelmet elutasítja valaki akkor ne tudd őt zaklatni ilyenekkel.

Ha letilt akkor azt irja ki a profiloldala helyett hogy azonosítási probléma.

2016. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tiltott le mert akkor nem tudnád megnézni a profilját. Csak elutasította az ismerősnek jelölést.
2016. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Most már értem...sajnos :(

(Mert nekem ez rossz hír)

2016. szept. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!