Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A volt barátnőm a tinik közé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rentka Gábor kérdése:

A volt barátnőm a tinik közé tartozik. Szakítottam vele, mert félrelépett. Mindezt azért tette, mert nem feküdtem le vele. Ő 15 éves. Hogy léphetnék vele kapcsolatba, ha mindkét fiókomon letiltott?

Figyelt kérdés
Megkereshetném személyesen is, ugyanis tudom, hol tanul, hol lakik. Csak ezekkel is gondok vannak. Például nem tudom, hogy mikor van rövidített órája, mikor nem megy iskolába stb. Valaki felvenné vele a kapcsolatot a nevemben vagy segítene a személyes találkozóban? Esetleg hogy követhetném nyomon távolról?
2016. ápr. 18. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért akarnál kapcsolatba lépni vele?
2016. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A "távolról követés" nem kicsit hangzik betegesnek. Mi a célod vele?
2016. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem feküdtél le vele? Nem csoda hogy ott hagyott, félre dugott. De biztos te is nagyon tini vagy még. Mert ha akarsz valamit, legyen vér a p...be és beszélj vele.
2016. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
:'D mint a villam ugy kaptam volna az alkalmon hogy ilyen kis tini csaj ajalja fel magat. Nem tudod mit veszitettel :'DD f25
2016. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg eléggé beteged.

Fogadd el, hogy vége. Nyilván más a hozzáállásotok, mások voltak az igényeitek. Ennyi. Ami nem megy, nem kell erőltetni.

Zaklatni meg pláne nem kéne.

2016. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még tőle, nem elég, hogy megcsalt? Hagyd a fenébe, lépj tovább, ő is ezt tette!!!
2016. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

A H.Y.D.R.A. segíthet neked... Ha megtudod hálálni nekik. :D

Jó csak viccelek. én S.H.I.E.L.D.-es vagyok. Mi viszont ilyet nem csinálunk. Ha beszélni akarsz vele, akkor csak magadra számíthatsz.

Sok sikert!

2016. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért akarnál vele kapcsolatba lépni?

Úgyis csalna valami más ürüggyel.

Egyszerűen nem értem az embereket manapság.

2016. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én 26 éves, heteroszexuális férfi vagyok. Harmadik féltől tudom, hogy melegnek gondol, mert a korára hivatkozva nem tettem meg azt, amit szeretett volna. (bár az új jogszabály megengedi). Mivel hazug és könnyűvérű lány, nem való másra, csak szexre. A "távolról követés" pedig kicsit túlzás. Én csak "bebizonyítanám" neki, hogy téved, és ne járassa a száját hazugságokkal.
2016. ápr. 19. 07:52
 10/13 anonim ***** válasza:

"a korára hivatkozva nem tettem meg azt, amit szeretett volna. (bár az új jogszabály megengedi). Mivel hazug és könnyűvérű lány, nem való másra, csak szexre."


Na jó. Innentől kezdve viszont egy utolsó mocsokság, amire készülsz. Felejtsd el.

(nagyon régóta nem tiltja jogszabály mellesleg, semmiféle újról nincs szó)

2016. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!