Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szolitsak le egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolitsak le egy lányt az utcan vagy egy penztarost egy kis boltban xd aki tetszik de nem ismerem?

Figyelt kérdés
Lehet van barátja, ha nincs is ott ( en azt tanultam nem szabad lecsapni mas kezerol a hölgyet) ? Es mondjuk mi lehet egy kizáró ok? (gondolok itt PELDAUL: Pattanásos arcbor,rosszul álló de egészséges feher fogak,Ennyi jutott eszembe) meg annyi h hova hivjam el, ha tetszik,meg nem vok 18 17 vok koszonom szepen a valadzokat elore is

2016. szept. 3. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
"HÉ! Hol a visszajáró?"
2016. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában, Hello/sziával kezdünk a többit találd ki :D
2016. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz,de hülyének fog nézni ha csak odamegyek es megkérdem van e barátja! Vagy pedofilnak xd de mi az ideillo beszédtéma mar csomószor volt ilyen szituáció h volt egy lany aki tetszett, csak nem tudtam h kozelitsek fele?
2016. szept. 3. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
én pl egy fodrászhoz mentem és mikor elkezdett nyírni nyújtottam egykis plussz pénzt mikor megkérdezte mi ez azt válaszoltam hogy kellene a teljes csomag :D leesett neki jót rohogtunk :D
2016. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pedofilnak? hány éves az a pénztáros, 12?
2016. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!