Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek ne ítélj el! Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek ne ítélj el! Miért érzem ezt? Tudom, hogy ribisen hangzik.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit 4 hónapja ismerek és nem tudom mit érzek iráta. Szerelmet vallott én elutasítottam nem szeretem semmi ilyesmi még csak barátilag sem tartom kivételes embernek (jól néz ki amúgy de nem az én ideálom) viszont ha nem beszélünk nem keres akkor hiányzik. 15/L nem vagyok szerelmes a gondolattól is kiráz a hideg hogy megcsókolnám. Viszont ölelkezni szoktunk találkozásnál meg elköszönélnél az olyan megnyugtató. Remélem értitek és tudom hogy ez furán hagzik nem tudom összeegyeztetni az érzéseim. Mi ez? :D
2016. szept. 4. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen kedveled de mégsem. Lehet hogy szereted csak bebeszéled magadnak hogy nem. Volt már velem is hasonló.

15F

2016. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerd meg jobban..aztan majd gondolkodhatsz hogy mit erzel. Es hogyha nagyon megtetszett neked jarj vele legyen egy proba hét :D
2016. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Seveled sem nelkuled dolog es nem hangzik ribisen
2016. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!