Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csak hogy lehet annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csak hogy lehet annyira elszállva magától hogy ha egy adott fiúnak nem kell, akkor persze az a fiú biztos homi?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi, hogy az osztályban az egyik csaj úgy tűnik rám volt kattanva. Egy olyan igazi csöcsös szőke hülye ribizli egy beszélő guminő, a szókincse és a gondolatvilága k szoli kozmetikus plaza facebook (meg persze a kemény farok, mindennek az alfája és omegája).

Tette vette magát a liba előttem én meg leszartam jó magasról. Majd egy idő után szó szerint számon kért, hogy mi az hogy én nem veszem őt észre, hát hogy jövök én ehhez, ő nincs ehhez szokva, hason csúsznak előtte a pasik, mi az hogy én merek nem így tenni.

És meg elmondtam neki, hogy ha guminőt akarok majd veszek egyet mert az legalább nem pofázik baromságokat (ld jelen eset), egyébként se vagyok én állattenyésztő hogy libákkal foglalkozzak. Meg úgy egyáltalán húzzon a francba a hasonló műanyag segg fogyasztói konzumidióta kigyúrt farkakhoz akik a konditermen meg a szőrtelenítésen kívül másban nem igazán tudnak gondolkodni. Összeillenek. Segg a segghez.

(Na ennek a felét se értette a retek barma).

De annyi lejött neki hogy elküldtem az anyjába.


És most mit terjeszt? Hogy én biztos homi vagyok, mert nem létezik hogy egy pasi elküldjön egy OLYAN nőt mint ő!

!!!!

Egy olyan nőt! Egy műanyag punát akinek esze semmi. Van olyan pasi aki erre vevő én meg nem. Előbb dugnék egy kecskével mint egy ilyen retekkel.


2015. júl. 24. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
csak = csaj
2015. júl. 24. 18:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy neked minöségi nő kell kivül-belül , de ő belül 10kg szar 5kg-os zsákban
2015. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen és egoista, azt hiszi, körülötte forog a világ.

Amit a végén írtál, remélem, megmondtad neki.

2015. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

körülötte forog a világ.


És tulajdonképpen igaza is van!

Apuka tömi lovettával és tényleg hasalnak előtte a pasik.

Na istenem, most talált egy fiút aki nem.

Na, talál még ma 100-at aki meg igen.

Agya az nincs hogy elgondolkodjon a dolgon, így semmi se történt voltaképp. Szerinte. Hát csak egy langyi fiú-ugye? Az meg kit érdekel.

Nincs hozzászokva a libája olyanokhoz akinek agya is van.

2015. júl. 24. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
És te most mit sírsz? Örülj neki hogy egy hülye pi.csa, és megdughatod. Nem szeretsz dugni? Úgy látom te is valami érzelgős, romantikus nyálas buz! lehetsz. Szűz kisfiú....
2015. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki ilyen beképzelt önimádó idióta azzal nem kell foglalkozni, ennyi. Nem értem miért foglalkoztat ez téged ennyire.

Kit érdekel hogy mit gondol, meg mit mond..?...

2015. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én, (viszonylag normális) lányként soha nem értettem az ilyen embereket, legyenek akár fiúk vagy lányok. Ha valami nem jön össze nekik, akkor úgy terjesztik el a sztorit, hogy ők jöjjenek ki jól a szituációból. A sok pletykás barátnője meg egyből neki hisz, meg se fordul a fejükben, hogy esetleg más van a dolog mögött. Ezért utálom, mikor valaki elkezd pletykálni mellettem. Általában el is megyek máshova, és inkább olvasgatok egy kicsit. :D
2015. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ezt így megmondtad neki.. hatalmas pacsi :DDD
2015. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne több fiú aki így gondolkodik ezekről a lányokról. Hatalmas respect neked :D

Sajnálom hogy emiatt a liba miatt hülyeségeket gondolnak rólad, de ne feledd, minden csoda 3 napig tart. Remélem mások is tudják hogy a csaj nem beszámítható és elfelejtik ezt

2015. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szard le. aki elhiszi neki az még nála is butább.
2015. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!