Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal, komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
(Tehát nem csak a szex miatt.) Pár hónapja megismertem neten egy lányt, nagyon megtetszett es elég jóba lettünk. Odáig jutottunk, hogy már küldött több teljesen meztelen képet magáról (aztmondta eddig csak nekem küldött, amit nrm tudom elhigyek-e) Aztán a nyáron meglátogattam kétszer, és a 2.találkozón már volt pettingelés(ujjazás stb..) azt hozzátenném hogy ő kezdeményezett, ami fura is volt nekem, mivel még csak 15éves. És nektek mi a véleményetem egy ilyen lányról?
2016. szept. 6. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Persze. Egy éve ugyanígy kezdődött barátnőmmel a dolog, első napon már volt petting, (szex később se mert várni akart, ebből egyszer se volt gond) képeket később küldött, kor is stimmel. Több mint egy éve együtt vagyunk, sokszor az ilyen szexuális dolgok sokat javítottak a kapcsolaton.

16F

2016. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha neked nem kell, én elviszem. :P
2016. szept. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

15 évesen meztelen képeket küld magáról...aham.

ilyen lányom lenne, szilánkosra törném a csontjait

2016. szept. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Ringyóóóóó!

Te csak egy madár vagy!

2016. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék vele össze. Gondolom minden fiúval ezt csinálja.
2016. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz, hogy meztelen képeket küld magáról kvázi idegeneknek.

Én nem járnék vele semmiképpen, hiszen annyira buta lehet, mint a tök.

2016. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kis tetű ri.banc....
2016. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd hogy csak neked küld olyan képeket.:))

Ezek sosem egy fiúnak küldenek ilyen képeket,és nem is egy fiúval akarnak lenni.

Remélem érted mire célzok.

De azért sok sikert :))

2016. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, barátaim is mondták, hogy csak egy k..va aki megakarja magát *****ni minél több fiúval, de én meg sajnos beleszerettem :( Lehet jobb lesz inkább elfelejteni.
2016. szept. 6. 16:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért is merült fel bennem ez a kérdés, mert láttam, hogy sok nálam helyesebb, kigyúrtabb fiúval beszélget fbn, és hát miért pont csak nekem küldene olyan képeket, meg csak velem találkozgatna.
2016. szept. 6. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!