Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal, komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
(Tehát nem csak a szex miatt.) Pár hónapja megismertem neten egy lányt, nagyon megtetszett es elég jóba lettünk. Odáig jutottunk, hogy már küldött több teljesen meztelen képet magáról (aztmondta eddig csak nekem küldött, amit nrm tudom elhigyek-e) Aztán a nyáron meglátogattam kétszer, és a 2.találkozón már volt pettingelés(ujjazás stb..) azt hozzátenném hogy ő kezdeményezett, ami fura is volt nekem, mivel még csak 15éves. És nektek mi a véleményetem egy ilyen lányról?
2016. szept. 6. 00:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

így a kiegészítés alapján már nem, alapjáraton nem lenne vele különösebb gond


főleg hogy anno haverom találkozott egy lánnyal, lefeküdtek, azóta is együtt vannak, ez talán már 2 és fél éve kb

2016. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!