Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és mikor tudnám megszól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor tudnám megszólítani? Aki látja ezt a kérdést és tud segíteni, annak nagyon megköszönöm.

Figyelt kérdés
Én most 10.-es vagyok és nagyon megtetszett egy fiú, aki a mostani 9.-esekkel érkezett az iskolába. Már az első napon felfigyeltem rá, hogy ő olyan más mint, a többiek. Kicsit különcnek tűnik és nem igazán találja a helyét. Igaz, ez még csak a 4. nap volt az iskolából, de akárhányszor láttam a folyosón, ő volt az egyetlen, aki csak ott állt és támasztotta a falat, illetve nem szólt senkihez. Úgy alakult a beosztás, hogy egy csoportba kerültünk németen és 2 osztályt vontak össze. Az órán is mintha néha rám nézett volna, de talán csak véletlenül és én máris többet képzelek bele...Azonkívűl hétfőnként egyszerre van tesi óránk azzal az osztállyal amelybe ő jár, de külön tanár tartja és el van választva a terem 2 részre. Valamiért nagyon felkeltette az érdeklődésemet és jó lenne ha megismerhetném, de nem tudom ő mit reagálna erre. Arra is gondoltam, hogy esetleg az utolsó óra után várnék egy kicsit, hátha meglátom őt, mert a termük elég közel van a miénkhez, bár nem biztos, hogy egyedül megy haza és nem tudom nekik mikor hány órájuk van. Akkor beszélnék vele szívesen, amikor nincs senki a közelben, mert akkor méginkább zavarban lennék. Sajnos nagyon visszahúzódó vagyok, ezért nem tudom hogy csináljam...Ha meg is merném szólítani, akkor sem tudnám, hogy miről beszéljünk. Az is lehet, hogy nem örülne a társaságomnak. Ti hogyan próbálnátok meg közeledni felé? Privátot is lehet írni nyugodtan. :)

2016. szept. 6. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az úgy szokott lenni, hogy aki visszahúzódóbb, félénkebb, nem fog kezdeményezni beszélgetést. Lehet nem ismer senkit az osztályból, és nincs ki felé nyitni.

Menj oda hozzá köszönj, mutatkozz be, kérdezd meg h, hogy tetszik suli, hova valósi, később jön magától jó esetben. :)

2016. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, talán sikerül fog. Olyan is előfordulhat, hogy majd órán lesz csoportmunka és akkor lesz miről beszélnem vele. :)
2016. szept. 6. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ide tartozik, de véletlenül nem a vargába jársz?? :D
2016. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom az milyen iskola meg hol van, szóval nem. :D
2016. szept. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!