Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismeretlen lányt a vonaton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismeretlen lányt a vonaton megszólítani? 15/f

Figyelt kérdés

Fel szálltam a vonatra. (Haverommal voltam) ő mondja hogy ott egy jó csaj szálljunk fel arra a kocsira amire ő.

Mondom ok, nekem mind1.

Haverom persze mondta hogy üljek mellé

Nem mellé ültem hanem szembe vele.

3-4 m egymástól.

A csaj zenét hallgatott.

És észre vettem hogy el kezdett nézni. (A haveromat nem látta)

Én is el kezdtem nézni. Na és ez kb egy 20 szor megismétlődött hogy el kezdett nézni a gyönyörű szemeivel.

Én el mentem hugyozni, visszajötten, azt mondta a csaj hogy hiányolt mert kitágult a pupillája meg megrémült.

Visszamentem és megin el kezdett nézni és akkor el kezdett röhögni a haverom, én is nevettem és a következő megállónál leszállt és kb ennyi volt a történetnek.

Az a kérdés hogy le kellet volna dzállnom nekem is, vagy a vonaton megszólítani, vagy mit kellet volna tennem? (A vonatban sok ember volt)



2016. máj. 25. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ez mit jelent hogy ennyit bámultuk egymást, meg az hogy "megrémült" amikor elmentem?
2016. máj. 25. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Amilyen IQ bajnok vagy, inkább egyiket se, tesó. :)

15F

2016. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna húznod a vészféket és a csajt kidobni az ablakon, ezt kellett volna csináld:D
2016. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!