Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehet pótolni a kimaradt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehet pótolni a kimaradt dolgokat 15-19 éves korig 19/f?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 19 éves vagyok,de alig vannak barátaim:

Ami annak köszönhető,hogy míg iskolába jartam,soha nem mentem senkivel sehova,mivel szinte mindíg szekáltak(pár ember kivételével) stb...,emiatt

eléggé önbizalomhiányos vagyok.


Így,hogy idèn végeztem és elkezdten dolgozni,a munkatársaim is inkább piszkálnak,gúnyolnak ezzel.


Szóval a helyzet az,hogy még soha nem volt barátnőm,nem csókolóztam és még nem voltam eggyütt egyetlen lányal sem(ölelést,puszit sem kaptam még)


Ez nyílván azért van mert:

Nem járok el bulizni(nincs kivel,meg már munka,a hobbiim miatt nem is lenne rá időm) (nem garantált,hogy buliban lenne barátnőm,de nagyobb a statisztikai esélye)


Ismerős lanyokkal sem tudok úgy viselkedni mint az átlagos korombeli fiúk(mimdíg komoly vagyok,nem merek velük viccelődni,fb-n sem merek nekik írni stb...)


Ha pedig egy ismeretlen lányhoz kellene oda mennem akkor soha nem tudom rávenni magam,mert folyamatosan csak az van a fejemben,hogy miként fog elküldeni.(ez azért van mert régen/most is szekálnak)


Jelenleg ha épp nem dolgozom,akkor a hobbimat csinálom vagy otthon vagyok



2016. szept. 7. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Élni,még megélhetsz sok mindent amit leírtál.De ami kimaradt,már soha nem lehet bepótolni.Semmit nem szabad elszalasztani,nagyon rövid az élet.
2016. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ReLIFE ezért nem lehet, de ami késik nem múlik.
2016. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
te mást csináltál mint a többiek. nekik meg az maradt ki amit te csináltál
2016. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
én is csajmentes életet éltem, még nyilvános fülkében (ez már történelem, nem baj, ha nem ismeritek) sem mertem telefonálni. Viszont akkora lexikális tudásom lett, hogy simán le tudok állni egy csomó témában beszélgetni. Ez biztos azért van, mert tényleg szeretek beszélgetni. Aztán lett csaj meg minden más is. Így böven nem bánom, hogy így telt a fiatalságom. Aki meg csajozik, az buta marad:) leglaábbis tényszerű ismerete nem sok lesz:)
2016. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek #4-gyel,bár én lány vagyok,de kb 17 éves koromig abszolút nem pasiztam,csak tanultam,jókislány voltam.Most 20 éves egyetemista vagyok és persze most is tanulok,de már nem annyit,mert csomó mindent elértem már tiniként(több nyelvvizsga stb).Így most a pasizásra és a külsőmre is tudok bőven koncentrálni,de emellett bármilyen témáról tudok beszélgetni és értelmes lánynak gondolnak :)


Ha 15-19 évesen csak pasiztam meg buliztam volna,nem lennének ilyen jó eredményeim,tehát nem bánom,hogy akkor inkább a tanulásra koncentráltam.Előttünk még az egész élet,van időd bőven csajozni,de a jövődet nem tudod később megalapozni...

2016. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. És bárcsak 19 éves lennék, mert én már 30 vagyok, és ugyenebben a cipőben. 19 évesen még bőven be lehet pótolni, csak mostmár kezdj el élni végre, és ne arra várj, hogy majd valaki kirángat otthonról. Amúgy, ha elkezdesz sportolni valahol, akkor lesz társaságod, meg az interneten is tudsz lányokkal ismerkedni, és ott sokkal kevésbé gátlásos az ember, mint élőben. De ne hagyd, hogy a munkatársaid szekáljanak, szólj vissza nekik, harcolj a jogaidért. Én a főnökeimenek is vissza szoktam feleselni, ha kirúgnak, legalább megszabadulok tőlük. ;) És javaslom, hogy irány külföld, ahol senki nem ismer, és az emberek is toleránsabbak, mint itthon. És a hobbid kapcsán is találhatsz hasonló érdeklődésűeket szerintem.
2016. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én se járok bulizni. Pedig az osztályban szinte alig van olyan ember, aki ne részegen menne haza hetente többször is. Vannak barátaim, én velük töltöm a "szabadnapjaimat". Engem is sokat szekáltak régen, de összeszetem magam és mostmár az utcán ezek az emberek mind utánam foldulnak, amikor meglátnak.

Engem is zavar, hogy még sose volt senkim stb, de tudom, hogy ha a pasizással foglalkoznék, akkor nem lehetnék senki. Pedig elhatároztam már kiskoromban, hogy programozó leszek. Mostmár közeledek a célhoz és egyre kevesebb az időm pasizni. De nem zavar. Tudom, hogyha már lest stabil állásom, simán tudok majd még pasizni. Vagy akár majd egyetemen is.

Szóval szerintem elsőbb te is a karriereddel foglalkozz. Barátkozz a kollégákkal, sportolj, csináld a hobbid és ami a legfontosabb: próbáld élvezni az életet és ne aztal foglalkozz, hogy neked még mi/mid nincs. Hiszek abban, hogy ezek közben úgyis találni fogsz egy szép lányt, aki megtetszik neked.

Sok sikert a továbbiakban!

18L

2016. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sportolok

7 éve versenyszerűen focizok

Nem rég neki álltam kondizni


Lassan kész a jogsi is,és akkor már tényleg csak egy barátnő hiányzik az életemből.

2016. szept. 8. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Tök jó, hogy sportolsz, de ne hagyd magad befolyásolni a "felnőttek" által. Azt csináld, amit te szeretnél, mert ha élvezni fogod az életed, akkor nagyobb eséllyel fogsz bevonzani egy csajt is. Nyilván te sem szeretnél egy depressziós csajjal járni, úgyhogy "kötelező" jól érezni magad. ;)
2016. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2016. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!