Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátja, miért flörtölget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja, miért flörtölget?

Figyelt kérdés

Van egy lány, jobban mondva kettő, akik úgymond flörtölgetnek velem. Az egyik az elég gyakran(kb mindig ahogy meglát), a másik viszont ritkán, mindkettőjüknek van barátja a legjobb tudomásom szerint.


Lányok, szoktatok barátkozni fiúkkal akkor is amikor kapcsolatban vagytok, úgy hogy nem közös ismerős által?(tehát úgy barátkozni, hogy barátként)


A helyzet az, hogy egyikből se néztem volna ki, hogy olyan túl nagy "ribik" lennének vagy ilyesmik, meg elvileg nem is azok egyáltalán, de akkor miért van ez?


2016. szept. 9. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amiért én is teszek néha flörtölésnek érthető megjegyzéseket amikor beszélgetek egy olyan lánnyal, aki tetszik, pedig van barátnőm, csak messze lakik tőlem. Mert miért ne. Egy kis enyhe flörtölgetés még nem jelent semmi komolyat szerintem, a barátnőm is tudja milyen vagyok más lányokkal, de sosem csalnám meg. 19 f
2016. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ahha értem köszi a választ. De nálam az egyik lánynál konkrétan olyan dolgok vannak, hogy állandóan bámul ahogy meglát, hirtelen abbahagyja a beszélgetést a barátnőjével, és minden tevékenységéről amit végez kicsit elfelejtkezik.
2016. szept. 9. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos szerelmes beléd titkon mindkettő.
2016. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!