Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem egy olyan lánnyal találkoztam hogy barátja van, de közben flörtölget velem, és várja hogy oda menjek hozzá. Az ilyennek mi jár a fejében?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Kis ribanc az ilyen és ha veled összejönne téged is úgy megcsalna mint ahogyan most a barátját megcsalná...
2011. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elégíti ki a barátja. Miért nem kérdezed meg te tőle ezt?
2011. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Visszajelzésre van szüksége, önbizalomnövelő, de néha meg lehet őket húzni egy Meki WC-jében is simán, mondjuk úriember, ilyen helyzetben csak szopat.
2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gyíííháááá ***** válasza:
63%
Van, akinek a vérében van. A szemedbe hazudik, hogy így szeret, úgy szeret, de ha épp nem vagy ott, akkor kikezd mással és a legsz@rabb indokkal elhagy..
2011. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez idáig oké hogy ribanc az ilyen,de ha oda megyek hozzájuk akkor pedig vissza utasítást kapok.Ezt nem étem.Azt pedig megjegyzem hogy amikor oda megyek akkor még nem tudom hogy barátjuk van.Ilyen nem csak velem fordult már elő.
2011. aug. 20. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Tetszel nekik de mivel van párjuk, nem fognak tőled semmit akarni.


Ellenben a ribancpasik a feleségük, nőjük mellett még szemetek is.

2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,megírnád a nemedet,és a korodat?
2011. aug. 20. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:

- csak szopat téged

- azt akarja elérni, hogy a mostani pasija összeverjen téged, mert ezt élvezi

- ki akar valamilyen téren használni, de nem fog lefeküdni veled

- egy tetves ribanc, aki félre akar k.rni, ma veled, holnap már megint mással

2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!